Katarzyna Cichopek zdradziła swój wielki sekret!

0
Katarzyna Cichopek - serialowa Kinga w M jak miłość (TVP 2)

Katarzyna Cichopek zaistniała w show-biznesie dzięki roli w „M jak miłość”. Serial emitowany jest na antenie TVP 2 nieprzerwanie od 2000 roku. Tym razem sympatyczna aktorka podzieliła się ze swoimi fanami wielkim sekretem, który dotyczy też najpopularniejszego obyczajowego serialu w Polsce.

Katarzyna Cichopek odejdzie z „M jak miłość”?

W ostatnim czasie w prasie oraz Internecie wiele spekulowało się o tym, że Katarzyna Cichopek może odejść z serialu „M jak miłość”. Głównymi powodami takiej sytuacji miało być zmęczenie i znudzenie, które rzekomo miało towarzyszyć aktorce po wielu latach na planie „M jak miłość”. Warto odnotować, że w tym roku najpopularniejszy w Polsce serial obyczajowy będzie obchodził 20-lecie.

Z tej okazji Katarzyna Cichopek zdradziła swój sekret. Chodzi rzeczywiście o wspomnianą wyżej sytuację. Cichopek w rozmowie z wideoportal.tv potwierdziła, że rzeczywiście była zmęczona „M jak miłość”, ale nigdy nie myślała o tym, żeby zrezygnować z odtwarzania roli serialowej Kingi – Jak u każdego człowieka przychodzi w pewnym momencie zmęczenie. Zwłaszcza, że w międzyczasie rodziłam dzieci. To był taki moment, że chciałam trochę zwolnić, złapać oddech i dystans.

Aktorka zdradza sekret i zaprzecza plotkom

Wydaje się, że plotki o tym, że Katarzyna Cichopek odejdzie z „M jak miłość” nie sprawdzą się. Duża w tym zasługa produkcji serialu. Cichopek zdradziła też sekret, dlaczego zmęczenie serialem minęło – Serial jest pisany na bieżąco. Wszystkie nasze osobiste prośby są adresowane do scenarzystów, którzy biorą to pod uwagę, pisząc scenariusz. Jeżeli ktoś z nas potrzebuje rzeczywiście odpocząć albo coś dzieje się w jego życiu, to wtedy ta postać jest delikatnie wycofywana. Możemy przez to zrozumieć, że rzeczywiście Katarzyna Cichopek swego czasu dostała trochę wolnego na planie „M jak miłość. Zresztą dało to się zauważyć na ekranach telewizorów TVP 2, gdzie kilka miesięcy temu nie było aż tak wiele Kingi.

Katarzyna Cichopek doskonale sobie zdaje sprawę, ile zawdzięcza serialowi „M jak miłość”. To dzięki niemu wypłynęła na wielkie wody show-biznesu, co zresztą potwierdziła w rozmowie ze wspomnianym wyżej portalem – Bardzo doceniam fakt, że została mi dana szansa grania w „M jak miłość”. Miałam 17 lat, trafiłam naprawdę do świetnej produkcji. Nauczyłam się całego warsztatu. Jestem wdzięczna producentom, telewizji i jakby nie czuje takiej potrzeby, żeby rezygnować z tego ogromnego wyróżnienia.

Nowa rola dla Cichopek

Sekret, który zdradziła aktorka jasno mówi, że nie zamierza rezygnować z „M jak miłość”. Katarzyna Cichopek prawdopodobnie weźmie kolejną „fuchę” w TVP. Jak się głośno spekuluje, Cichopek ma zastąpić w „Jedynce” serialową koleżanką – Barbarę Kurdej-Szatan.  Kasia ma zostać prowadzącą tanecznego show „Dance, dance, dance”.

źródło: inf. własna / wideoportal.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here