Krzysztof Jackowski ma rację? Jego słowa budzą strach…

6
Krzysztof Jackowski. Jasnowidz mówi wprost: III wojna światowa!

Krzysztof Jackowski od wielu lat jest niezwykle interesującą postacią polskiego show-biznesu. Tak, dokładnie, nie pomyliliśmy się. Mówiąc o jasnowidzu z Człuchowa należy jak najbardziej używać słowa show-biznes. Jackowski od jasnowidza, który pomagał zwykłym ludziom oraz policji, stał się prawdziwym wizjonerem. Patrząc na skuteczność jego działań – można być przerażonym tym, co spekuluje. Wstrząsające są też jego doniesienia. Jasnowidz w szczerym wywiadzie mówi, że grozi nam III wojna światowa.

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

Już od kilkunastu dni w serwisie YouTube dostępny jest wideoblog. Krzysztof Jackowski mówi wprost o wojnie w Syrii i potencjalnym zagrożeniu, jakim miałaby być III wojna światowa. Wśród Polaków, Internautów zapanowała panika. Przecież jasnowidz jest znany ze skuteczności swoich działań, czy i tym razem prawidłowo przewidział apokalipsę?

Apokalipsa to dobre słowo, bowiem zdaje się, że do tego dążą wizję wygłaszane przez jasnowidza. Krzysztof Jackowski wszystko wyjaśnił na łamach najnowszego wywiadu dla Super Express TV – Przestrzegam, że to, co się dzieje na Bliskim Wschodzie jest czymś bardzo niebezpiecznym. Trzeba się zastanowić, jak to dalej się potoczy. W moim odczuciu, to potoczy się w sposób niekontrolowany – po histerycznym zachowaniu Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, wypiął się na nich. 

Krzysztof Jackowski mówi wprost, że powinniśmy się bać. Mówi, że wojna w Syrii dopiero się zacznie – To odnowienie wojny, która była troszeczkę przyciszona. Brak kontroli nad więźniami z ISIS. To groźba, że na Europę może spłynąć bardzo duża ilość uchodźców, którymi prezydent Turcji straszy.

Wizjoner jest również następującego zdania – To co robi Turcja w stosunku do Syrii może to być bardzo ukartowane, między przywódcą Amerykańskim, a Tureckim. Czy to wszystko może doprowadzić do konfliktu, jakim byłaby III wojna światowa? – To wygląda mi na podstęp. W tym całym politycznym misz-masz należy dostrzegać drugie dno, które może wystrzelić w którymś momencie bardziej zaskakująco niż to, co zrobiła Turcja w stosunku do Kurdów. 

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Po takich słowach, które wygłosił Krzysztof Jackowski możemy być pełni obaw. Nasuwają się myśli, czy rzeczywiście będzie III wojna światowa? Jasnowidz nie mówi wprost, ale można odnieść takie wrażenie po jego słowach – Być może to jest próba zrobienia ponownego bałaganu w Syrii. Pewne prowokacje w stosunku do Iranu nie wyszły. Sytuacja w tym momencie jest bardzo niebezpieczna.

Krzysztof Jackowski spekuluje, że Stany Zjednoczone mają interes w tym, by kolejny raz sprowokować Iran. Jak wszyscy wiemy, Iran jest potężnym mocarstwem, które dysponuje bronią atomową. Czy rzeczywiście dojdzie do zaognienia się konfliktu na linii USA – Iran? To byłby najgorszy scenariusz do świata, bo III wojna świata nie byłaby już tylko pustym frazesem, ale rzeczywiście realnym zagrożeniem.

źródło: inf. własna / Super Express

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here