Taniec z Gwiazdami. Głośno o kolejnych kontrowersjach

0
Taniec z Gwiazdami. Dancing with the stars.

Taniec z Gwiazdami ma się znakomicie. Popularne show bije kolejne rekordy oglądalności, a w programie zostało coraz mniej gwiazd. Jesteśmy zatem bliżej poznania ostatecznego zwycięzcy 10. edycji Dancing with the Stars. Z programem pożegnały się aż dwie pary – Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

Taniec z Gwiazdami kontrowersje

Kontrowersje wzbudziło zwłaszcza odpadnięcie Moniki Miller, która prywatnie jest wnuczką prominentnego działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszka Millera. Monika z Dancing with the Stars odpadła jako pierwsza we wczorajszym odcinku. Chwilę później z show pożegnała się Magda Bereda.

Monika Miller to mocno kontrowersyjna postać, która odcisnęła swoje piętno na polskim show-biznesie. Jej postać budzi sporo kontrowersji, między innymi poprzez niemal całe, wytatuowane ciało, czy szczere opowieści o swoich problemach życiowych.

Tym razem Monika Miller otwarcie skrytykowała jury i decyzję o tym, że odpadła z show Taniec z Gwiazdami – Czuje się trochę niesprawiedliwie potraktowana. Wyjątkowo, pierwszy raz, nie zgadzam się z jury. Uważam, że zatańczyłam lepiej, niż w moim pierwszym jivie.

Wnuczka Leszka Millera zdradziła też komu zamierza dalej kibicować. Chciałaby, aby to Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke wygrali Taniec z Gwiazdami.

Sandra Kubicka i jej wielki pech

Przypominamy, że Sandra Kubicka zatańczyła z nowym, stałym partnerem – Wojciechem Jeschke. Zmiana ta jest podyktowana tym, że były taneczny partner modelki – Adam Adamonis musiał pożegnać się z Dancing with the stars. Wszystko za sprawą poważnej kontuzji.

Dzięki temu Sandra Kubicka zyskała jeszcze szersze grono odbiorców. Los jej nie sprzyja, ale ona tańczy coraz lepiej. Świadczyć mogą o tym oceny za jej pierwszy, wczorajszy taniec – 3 x 10. Na chwilę obecną wydaje się, że to właśnie Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan są głównymi faworytkami do wygrania 10. edycji show Taniec z Gwiazdami.

A Wy macie już swoich faworytów? Przypominamy, że do półfinału Dancing with the stars awansowały trzy pary:

  • Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
  • Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke
  • Damian Kordas i Janja Lesar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here