Mariusz Pudzianowski kończy karierę? Sensacyjne słowa

Mariusz Pudzianowski koniec kariery? Pudzian Wygrał na KSW i zawiesi rękawice na kołku?

Mariusz Pudzianowski wygrał na sobotniej gali KSW 51 z Erko Junem. Najsilniejszy człowiek świata pokonał w Zagrzebiu kulturystę z Bośni i Hercegowiny, choć przez większość pojedynku wydawało się, że „Pudzian” może przegrać. O wszystkim zadecydowała jednak ogromna siła dominatora z Białej Rawskiej. Czy Pudzianowski sensacyjnie kończy karierę?

Mariusz Pudzianowski kończy karierę?

Zarówno przed galą, jak i tuż po walce można było odnieść wrażenie, że „Pudzian” chce zakończyć karierę w sportach walki. Już niejednokrotnie wypowiadał się, że ma swoje lata i czas oddać pole do popisu młodszym. Jak sam „Pudzian” zauważył to tylko kolejny etap w jego życiu, który nie będzie trwał przecież wiecznie.

Na profilu Facebook Mariusza Pudzianowskiego przeczytać można między innymi taki oto cytat – Przygoda Pudziana z MMA trwa już 10 lat. Mariusz powoli nie ukrywa, że niedługo zawiesi rękawice na kołku, ale na pewno jeszcze kilka razy wyjdzie do klatki. Mogło by się wydawać, że Mariusz Pudzianowski wbrew temu, co pojawia się w mediach nie zamierza kończyć przygody z MMA. Czy jednak na pewno? Nieco inne światło na całą sytuację rzucił wywiad po walce z Erko Junem. Koniec kariery może wydawać się jak najbardziej realny.

Sam Mariusz Pudzianowski w Zagrzebiu użył sensacyjnych słów. Na pytanie zagranicznego dziennikarza, w drodze do szatni „Pudzian” odpowiedział – I am old, grandfather. I don’t have condition. I don’t have power”. 

Znaczy to wprost, że jest stary, jest dziadkiem, nie ma kondycji i siły. Jego fani zastanawiają się, czy Mariusz Pudzianowski znany ze specyficznego poczucia humoru, kolejny raz zażartował? Czy jednak wbrew temu, co mówił wcześniej, walka na KSW 51 była jego ostatnią przygodą w mieszanych sztukach walki?

Co o tym wszystkim myślicie? Oglądacie Konfrontację Sztuk Walki? Czy Waszym zdaniem Mariusz Pudzianowski, który niewątpliwie jest legendą polskiego MMA i pionierem aż takiej popularności tej dyscypliny, powinien jeszcze zawalczyć? Czy koniec kariery to dobre rozwiązanie dla Pudziana?

Przypominamy, że na gali KSW 51, Pudzianowski pokonał przez nokaut Erko Juna. Był to pojedynek wieczoru, który na gali w Zagrzebiu oglądał komplet publiczności.

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x