Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!

6
Małgorzata Godlewska 11 listopada

Małgorzata Godlewska nie chce dać o sobie zapomnieć. Kontrowersyjna, przez wielu wręcz nienawidzona wideoblogerka, postanowiła opublikować kolejny materiał w serwisie YouTube – tym razem z okazji 11 listopada.

101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę to wyjątkowy dzień. Dla zdecydowanej większości Polaków czas zadumy. Wszyscy staramy się – przynajmniej w ten jeden dzień – 11 listopada odłożyć polityczne niesnaski na bok. Rzecz jasna nie zawsze się udaje, ale same takie próby w naszym kraju są dowodem na to, że niepodległość cenimy szczególnie.

Nie wszyscy jednak świętują ten dzień z klasą. Znajdują się bowiem ludzie tacy jak Małgorzata Godlewska. Dla niej „popularność” tego dnia stanowi łakomy kąsek. Może bowiem po raz kolejny zyskać rozgłos. Co prawda na dzień lub dwa, ale – jak widać – również i to stanowi dla niej satysfakcję. Pamiętamy kpiny z katolików, później parodiowanie hymnu Polski i Stanów Zjednoczonych. Kolędy w wykonaniu Sióstr Godlewskich również podbijały internet.

ZOBACZ:
Smutne wyznanie Michała Szpaka. Bliska mu osoba nie żyje

Małgorzata Godlewska 11 listopada profanuje „Rotę”

Teraz przyszedł czas na „Rotę”. Małgorzata Godlewska nie oszczędziła nawet najpiękniejszej polskiej pieśni patriotycznej. Postanowiła nie tyle ją sparodiować, co wręcz sprofanować. Swoje wysiłki rzecz jasna uwieczniła i zamieściła na swoim kanale w serwisie YouTube.

Odbiór kolejnego „hitu” Godlewskiej jest taki jak zawsze. „Błagam cię nie śpiewaj patriotycznych piosenek bo aż przykro mi się na ciebie patrzy” – brzmi jeden z najlepiej ocenianych komentarzy. Inne są nie mniej wymowne. Wszystko wskazuje jednak na to, że negatywne opinie wręcz napędzają Małgorzatę Godlewską.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, po co Godlewska robi tak żenujące rzeczy. Zapewne jednym z głównych powodów jest nieposkromiona chęć zdobycia rozgłosu. Jednakże kontrowersyjna „artystka” nie potrafi monetyzować swojej popularności. Zresztą nic w tym dziwnego, że żadna marka nie chce być utożsamiana z tak kiczowatym i mało ambitnym contentem. Myślicie, że wkrótce Małgorzata Godlewska pójdzie po rozum do głowy?

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

6 KOMENTARZE

  1. Trudno mi zrozumieć,dlaczego ta biedna dziewczyna wystawia się sama na pośmiewisko i ogólne nielubienie. Tych jej wykonań ciężko słuchać. Odnoszę wrażenie, że ona za chwilę się udusi, ledwie łapie oddech. Rozumiem jej pasję do śpiewania, ale czy wszyscy musimy tego słuchać? Ja drugi raz na pewno nie będę. ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here