Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia

8
Marsz Niepodległości 2019
Marsz Niepodległości 2019

Marsz Niepodległości 2019 po raz kolejny przyciągnął dziesiątki tysięcy patriotów z całego kraju. Lewicowo-liberalna opozycja pęka z zazdrości, gdyż to środowiska prawicowe organizują to piękne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że wrogowie środowisk konserwatywnych znów dopuścili się prowokacji.

Co roku, 11 listopada, od kilkudziesięciu tysięcy do nawet ponad 100 tysięcy osób spotyka się w stolicy. Celem jest rzecz jasna jak najlepiej upamiętnienie rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości. W tym roku przypada już 101. rocznica. Nie dla wszystkich jednak jest to dzień tak wyjątkowy, jak być powinien.

ZOBACZ:
Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!

Marsz Niepodległości: prowokacje, których być nie powinno

Praktycznie każde prawicowe, patriotyczne wydarzenie w naszym kraju przyciąga prowokatorów. Pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu przed laty brylował niejaki TW Matka, czyli Andrzej Hadacz. Później było już tylko gorzej. Największe zainteresowanie wśród antynarodowych podżegaczy budzi Marsz Niepodległości.

Ich celem jest możliwie jak największe zachwianie porządku publicznego na wydarzeniu i pozostanie niezidentyfikowanym. Zazwyczaj jednak prowokacji na Marszu Niepodległości dopuszczali się ludzie pokroju wspomnianego Hadacza. Z kolei ludzie oficjalnie zaangażowani politycznie koordynowali wszystko „z tylnego fotela”. W tym roku jest jednak zgoła inaczej. Jak się bowiem okazało, do zamieszek usiłowała doprowadzić m.in… posłanka jednej partii opozycyjnych.

„Policja po wielokrotnych wezwaniach do opuszczenia przez uczestników kontrmanifestacji na rondzie De Gaulle’a rozwiązała zgromadzenie” – poinformował rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak. Odniósł się w ten sposób do prowokacji podczas legalnego wydarzenia, którym był Marsz Niepodległości.

„Policjanci wielokrotnie zwracali się do organizatora zgromadzenia spontanicznego o opuszczenie ronda. Na miejscu działał m.in. zespół antykonfliktowy. Z naszej strony kierowane były liczne komunikaty. Zgromadzenie zostało przez nas rozwiązane” – przekazał nadkom. Sylwester Marczak z KSP. „Mówimy m.in. o zagrożeniu życia i zdrowia osób” – ocenił.

Joanna Scheuring-Wielgus blokowała legalny marsz

Tuż po interwencji służb w sieci pojawiły się filmy i zdjęcia, na których idealnie widać, jak Joanna Scheuring-Wielgus, prominentna posłanka Nowoczesnej, prowokuje uczestników Marszu Niepodległości. Czyżby zależało jej, by w tym roku – tak jak za rządów PO – polała się krew, a w ruch poszły koktajle mołotowa?

Policja zniosła blokadę na trasie Marszu Niepodległości !Jedna z zadymiar to Scheuring-Wielgus

Opublikowany przez Zbyszek Dzięgielewski-Dzięgiel Poniedziałek, 11 listopada 2019

Marsz Niepodległości 2019 nie został zablokowany przez władze stolicy. Tym razem antyprawicowe siły nie miały nawet ułamka pretekstu, by zabronić patriotycznego marszu. Zatem „demokraci” z głównych partii opozycyjnych postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Nie tylko cywilni prowokatorzy i zadymiarze, ale nawet Joanna Scheuring-Wielgus zechciała podzielić Polaków w tym szczególnym dniu.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

8 KOMENTARZE

 1. Czy z ta kobieta szorowany wilgus..ma juz całkowicie coś z mózgiem nie tak?..ja się domagam żeby tą kobietę zdegradowali z bycia posłem … zajęła się nią Prokuratura i odebrali jej całkowity zakaz przebywania w Sejmie..oraz solennie ukarali wysoka grzywna za robienie wszędzie zadymy i zakłócanie nawet tak ważnego dnia jakim jest Marsz Niepodległości…

  32
  8
 2. Niech morawiecki zamknie ten zakłamany ryj i wypierdala od koryta. A co do psich sługusów to nawet szkoda się rozpisywać. Ale jak ich karmią to i szczekać będą. W dupie mam ten kraj.

  4
  20
 3. Dziwie sie,ze nedzne babsko potrafilo zrobic zadyme i ,ze nikt sie nie zdenerwowal i z cudakiem nie zrobil tego na co zasluzyla.A teraz mysle sobie,ze znajdzie sie paragraf i po zabraniu immunitetu dostanie to na co zasluzyla i bedzie ostrzezenie dla podobnych incydentow.

  6
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here