Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada

10

Wojciech Cejrowski to znany podróżnik i przede wszystkim publicysta, który przez wiele lat na antenie TVP prowadził program „Boso przez Świat”. 11 listopada Wojciech Cejrowski zamieścił na Facebooku wpis dotyczący dzisiejszego święta niepodległości, w którym nie zabrakło zwrotów odnoszących się do Unii Europejskiej. Podróżnik w swojej publikacji mocno poruszył fanów, którzy nie kryli zachwytu z powodu sformułowań, jakich postanowił użyć w swoim monologu. Bez wątpienia dzisiejsze święto dla popularnego podróżnika stanowi bardzo istotną datę i wciąż trwającą walkę o nową i przede wszystkim lepszą przyszłość dla Polski i Polaków.

Wojciech Cejrowski przez wiele lat był dziennikarzem TVP, gdzie przez wiele lat prowadził kultowy program podróżniczy — Boso przez Świat. Po zakończeniu produkcji „Boso” publicysta wciąż pokazywał się na łamach państwowej telewizji. Był między innymi regularnym gościem w programie Michała Rachonia – „Minęła 20″. Niestety Cejrowski po pewnym czasie został zmuszony do pożegnania z TVP. Powodem całej sytuacji miała być jego częsta krytyka skierowana w stronę rządu Prawa i Sprawiedliwości. Aktualnie podróżnik stara się rozwijać własne interesy z dala od telewizji.

ZOBACZ:
Jarosław Kaczyński trafi ponownie do szpitala

Wojciech Cejrowski szokuje na Facebooku z okazji 11 listopada. Unia Europejska odbiera Polsce suwerenność?

Mimo tego, że Wojciech Cejrowski w telewizji występuje bardzo rzadko, to wciąż jest bardzo popularny na portalach społecznościowych. W jednym z najnowszych wpisów opublikowanym z okazji 11 listopada odniósł się do dzisiejszej sytuacji i stanu niepodległości Polski. W publikacji nie zabrakło nawiązań do Unii Europejskiej, która według Wojciecha Cejrowskiego przejęła kontrolę nad Polską za zgodą polskich władz.

Publicysta zwrócił również uwagę, że pomimo upływu lat Polska wciąż nie jest w pełni samodzielnym państwem, w którym w dalszym ciągu są bardzo wyraźnie widoczne wpływy obcych państw. W drugiej części wpisu Cejrowski stwierdził, że w Polsce w coraz większym stopniu rozwija się biurokratyzacja, która dotyka obywateli.

Zdaniem Cejrowskiego wiele podstawowych czynności w Polsce nie może się odbyć bez uprzedniej interwencji urzędników państwowych. Wpis podróżnika spotkał się ze sporym poparciem ze strony fanów. Nie brakowało również opinii, które bardzo krytycznie podchodziły do wygłoszonych tez przez Wojciecha Cejrowskiego. Warto dodać, że ów publikacja bardzo szybko zyskała olbrzymi rozgłos w polskiej części internetu.

ZOBACZ:
Lidl przecenia produkty od 12 grudnia nawet o 66%. Zobacz wyprzedaże

źródło: Facebook

10 KOMENTARZE

  1. Niech ten antyeuropejski faszysta wraca do swojego idola w stanach jak mu tam nie Reagana tylko no tego, no cholera nie mogę sobie przypomnieć nazwiska obecnego prezydenta USA. Taki z twarzą kaczora Donalda.

    2
    13

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here