Niewiarygodne! Janusz Korwin-Mikke znowu to zrobił

Niewiarygodne! Janusz Korwin-Mikke znowu to zrobił
Niewiarygodne! Janusz Korwin-Mikke znowu to zrobił

Dziś odbywają się inauguracyjne posiedzenia polskiego Sejmu i Senatu z nowo wybranymi posłami oraz sanatorami. Cała uwaga opinii publicznej skierowana jest w stronę wydarzeń w parlamencie. Jak zwykle przy tego typu okazjach, nie obywa się bez niespodziewanych, niezręcznych czy groteskowych sytuacji. Jedną z nich jest zachowanie, jakim poszczycił się dziś Janusz Korwin-Mikke.

Dzisiejszy dzień jest gorący dla polskiej polityki. Wszystkie media, dziennikarze, publicyści oraz społeczeństwo interesują się przebiegiem inauguracyjnych posiedzeń w obu izbach polskiego parlamentu. Za nami już ślubowanie wszystkich posłów oraz senatorów. Każdy z nich ślubowanie złożył, co oznacza, że nikt nie zrzekł się z pełnienia swojego mandatu.

ZOBACZ!
Andrzej Duda zaskoczył w trakcie orędzia

Obiektywy aparatów i kamer ze szczególną uwagą były skierowane dziś na reprezentantów Konfederacji, bowiem jest to nowa siła polityczna sejmie. Szeregi jedenastoosobowego koła poselskiego zasila m.in. Janusz Korwin-Mikke. Ten nie raz już zasłynął z kontrowersyjnych zachowań czy wypowiedzi. Również na tego typu uroczystościach wymagających powagi i godnego zachowania.

Janusz Korwin-Mikke i powtórka z europarlamentu

4 września 2014 roku media ochoczo publikowały zdjęcie, na którym ówczesny eurodeputowany spał podczas posiedzeń Parlamentu Europejskiego. Internauci szeroko komentowali tę sytuację a w opinii publicznej wrzało. Chodzi o to zdjęcie:

Janusz Korwin-Mikke śpi w europarlamencie
Janusz Korwin-Mikke śpi w europarlamencie

Mikke nie zawiódł również i dziś. Podczas inauguracyjnego posiedzenia sejmu także został przyłapany na dokładnie tym samym. Zdjęcie powoli robi furorę w internecie a internauci ochoczo komentują zachowanie prezesa partii KORWiN.

Janusz Korwin-Mikke śpi w polskim parlamencie
Janusz Korwin-Mikke śpi w polskim parlamencie
ZOBACZ!
Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił

Czy było to specjalne zachowanie nowo wybranego posła? Kilka dni temu, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, dziennikarz zapytał Korwin-Mikkego czy w fotelach polskiego sejmu będzie się wygodniej spało niż w Brukseli. – W polskim sejmie się nie wyśpię – odpowiedział.

Szydercze zachowanie Korwin-Mikkego?

Zdjęcie, na którym prezes partii ruchu wolnościowego śpi podczas obrad pierwszego posiedzenia sejmu nie jest jedynym, które robi dziś furorę wśród jego sympatyków. Dotarliśmy bowiem do kolejnego obrazka, który jasno potwierdza, jaki stosunek ma jeden z najstarszych posłów do całego wydarzenia.

Podczas gdy wszyscy posłowie wstali aby bić brawa po zakończonym ślubowaniu, prezes Janusz Korwin-Mikke jako jedyny z zadowoleniem na twarzy siedział w ławie poselskiej. Nie obyło się bez dziwnych spojrzeń i szeptów od ucha do ucha wśród reszty parlamentarzystów.

Janusz Korwin-Mikke nie wstaje z ławy poselskiej
Janusz Korwin-Mikke nie wstaje z ławy poselskiej
Avatar
Redaktor, publicysta, przedsiębiorca. Interesuje się biznesem, ekonomią oraz polityką. Stara się dotrzeć do zakulisowych działalności partii politycznych. Obserwuje rynki finansowe oraz wskaźniki makroekonomiczne. Napisz do autora: [email protected]

7 KOMENTARZE

  1. Wszyscy od lat znają tego prostaka-jaki ma elektorat to widać po nim,nie dziwmy się że takie rządy jedni głosują dla 500 plus drudzy na to żeby było weselej następni bo kazał guru itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here