Aleksander Kwaśniewski szczerze o alkoholu

0
Aleksander Kwaśniewski

Powszechnie utarło się, że Aleksander Kwaśniewski od alkoholu nie stroni. Do historii przeszły niektóre publiczne wpadki byłego prezydenta, do których doszło jeszcze podczas pełnienia przez niego obowiązków głowy państwa. Do najsłynniejszych z pewnością należą  choroba tropikalna, na jaką miał zapaść podczas podróży na Filipiny, czy też pourazowe zespolenie goleni prawej, którego doznał w Charkowie. 

Słabość polityka do mocnych trunków była (i nadal jest) szeroko komentowana przez opinię publiczną. Wykorzystali to internauci, którzy stworzyli fanpage z memami, których głównym bohaterem jest właśnie Kwaśniewski. Aleksander Kwaśniewski Memes cieszy się olbrzymią popularnością. W tej chwili zgromadził ponad 175 tysięcy polubień. A to z pewnością nie koniec.

Nie dziwi zatem, iż wyznanie poczynione przez byłego prezydenta na antenie radia RMF FM wywołało sporą konsternację. Otóż Kwaśniewski oświadczył, iż nie pije już wódki i żadnych mocnych alkoholi. Jedynym trunkiem na jaki sobie pozwala jest wino. 

Aleksander Kwaśniewski memy

Czy to oznacza, że bijące rekordy popularności memy stracą rację bytu? Uspokajamy. Fanpage Aleksander Kwaśniewski memes ma się dobrze. Regularnie pojawiają się nowe posty. Nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić.

A jaki jest stosunek Aleksandra Kwaśniewskiego do memów z jego udziałem? Martwi go ich monotematyczność. Przyznaje jednak, że niektóre są fantastyczne, pełne humoru. Zauważa też, że część z nich, jak to określił były prezydent jest „chamowata.”

Aleksander Kwaśniewski wydaje się trwać w swoim postanowieniu. Dobry wynik lewicy w tegorocznych wyborach były Prezydent uczcił butelką czerwonego wina. Czujni reporterzy jednego z tabloidów wypatrzyli go w jednym ze sklepów monopolowych, gdzie kupował kilka butelek tego trunku. Mały wyjątek były prezydent zrobił w trakcie swoich 64 urodzin, które odbyły się w luksusowym Hotelu Europejskim. Co prawda, nie wypił ani jednej setki, pomimo że w barze dostępne były wódki z różnych stron świata. Jednakże Aleksander Kwaśniewski, poza czerwonym i różowym winem, delektował się również wysokoprocentowym koniakiem.  

Ku radości wielu internautów, wszystko wskazuje na to, że memy z udziałem byłego prezydenta ciągle będą bić rekordy popularności. Tym bardziej, że w świadomości społeczeństwa Aleksander Kwaśniewski nadal kojarzy się z takim a nie innym trunkiem i żadne wyznania polityka tego raczej nie zmienią.

źródło: inf. własna / Super Express / Fakt

ZOBACZ:
Skandal w sejmie! Kontrowersyjne zmiany w regulaminie
Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here