Hebe idzie w ślady Rossmanna? Promocja -50%!

Hebe i Rossmann

Rossmann już od kliku lat co jakiś czas organizuje wielką promocję -55% na wszystkie produkty. Zarówno Polki jak i Polacy chętnie korzystają z okazyjnych cen i pozwalają sobie na nieco większe zakupy niż zwykle. Tym razem władze sieci Hebe postanowiły przyciągnąć klientów stosując podobną taktykę.

Czas przedświąteczny to idealny moment na zakupy nie tylko na prezenty. Nie tylko Hebe, ale wszystkie firmy, nie tylko branży kosmetycznej próbują zdobyć klienta proponując coraz to atrakcyjniejsze oferty. Niektórzy kupują prezenty na ostatnią chwilę, jednak takie okazje jak -50% a nawet -60% na zakupy można „złapać” już miesiąc wcześniej.

Ostatnia wielka promocja w sieci Rossmann jak zwykle zrobiła wielką furorę wśród wielbicieli kosmetyków. Drogerie były wręcz przepełnione klientami. Pomimo, iż obniżka cen się zakończyła firma Rossmann systematycznie uzupełnia swoją ofertę promocyjną, a więc i w listopadzie będzie można kupić coś po okazyjnie cenie.

Oferta Hebe – listopad 2019

Sieć Hebe jest na polskim rynku od całkiem niedawna, jednak zdążyła zyskać już sympatię Polaków. W całym kraju pojawia się coraz więcej punktów sklepowych, pomimo dużej konkurencji jaką jest chociażby Rossmann – największa sieć drogeryjna w Europie.

Co więcej sieć Hebe powoli dorównuje Rossmannowi pod względem ilości ofert promocyjnych, co dowodzi, że firma ma się dobrze na naszym rynku. Posiada ona również program lojalnościowy dla klientów w postaci karty klienta. Jest ona dosyć ważna, ponieważ spora część udzielanych przez Hebe rabatów wymaga członkostwa w programie.

Jeszcze niedawno mogliśmy zrobić zakupy w Hebe korzystając z promocji „2+2”, a także -40% na wszystkie produkty do włosów. Obecnie możemy skorzystać z promocji -50% na wszystkie kremy do twarzy i -40% na wszystkie dermokosmetyki. Oferty trwają kolejno do 17 i 24 listopada. Z pewnością zachęci to część klientów do nieco większych zakupów, zwłaszcza w tym przedświątecznym okresie.

Źródło: Hebe

  1. Rossmann Promocje. Wielka obniżka cen w drogerii
  2. Promocje Biedronka, Lidl po długim weekendzie. Zobacz, co kupisz taniej
  3. Aktualne promocje Biedronka, Lidl. Zobacz, na czym zaoszczędzisz
  4. Najnowsze promocje Biedronka, Lidl. Te produkty kupisz…
  5. TESCO szokuje wyprzedażami! Wiemy, które sklepy zostaną zamknięte!