Prognoza pogody. Wiadomo, kiedy spadnie śnieg

0
Prognoza Pogody. Wiemy, jaka będzie pogoda na najbliższe dni i kiedy spadnie śnieg.

Za nami długi weekend, który w większości kraju upłynął w deszczowej aurze. Z pewnością spoglądacie z nadziejami na najbliższe dni. Tutaj mamy dla Was częściowo pozytywne informacje, jakie wskazuje prognoza pogody. Pogoda w części kraju ma być stosunkowo ładna, ale jest też poważne ostrzeżenie – wiemy, kiedy spadnie śnieg.

Prognoza pogody listopad

Za nami niemalże połowa listopada, który jest miesiącem mieszanym. Co wskazuje dalej prognoza pogody? Otóż możemy spodziewać, że pogoda będzie kapryśna.

Pogoda na drugą połowę listopada

W najbliższym tygodniu Polska podzieli się dwie połowy – tak jasno mówi prognoza pogody. Listopad będzie podzielony wskutek dwóch niżów, które napłyną do naszego kraju znad północno-zachodniej oraz zachodniej Europy. Mówiąc wprost – Polacy mieszkający na wschodzie kraju będą zadowoleni z prognozy pogody. Pogoda pokaże wiosenne oblicze. Temperatura będzie wyższa, niż w poprzednich dniach, wyjdzie też słońce.

ZOBACZ:
Skandal w sejmie! Kontrowersyjne zmiany w regulaminie

O tym samym powiedzieć nie mogą mieszkańcy zachodniej i w części też północnej Polski. O ile różnica temperatury nie będzie tak bardzo widoczna, to w tej części kraju szykuje się deszczowa pogoda. Aura pogorszy się za sprawą przelotnych opadów deszczu, które będą towarzyszyły mieszkańcom większej części zachodniej Polski. Mocno popada przede wszystkim na Warmii i Mazurach, w województwie Pomorskim oraz w północnej części województwa Mazowieckiego. A jak się ma prognoza pogody odnośnie śniegu? Zapraszamy poniżej.

Kiedy spadnie śnieg?

Prognoza pogody na weekend mówi jasno, że znad naszego kraju znikną dwa wspomniane niże. Niestety weekend od 15 do 17 listopada ma być także ostatnim ciepłym weekendem w tym roku. Kolejne dni i weekendy mają być już zdecydowanie chłodniejsze.

Wszyscy zadają sobie pytanie kiedy spadnie śnieg? Prognoza pogody sugeruje, że może nastąpić to już w okolicach 21-23 listopada. Wcześniej synoptycy spodziewali się białej poduchy w połowie grudnia. Jedno jest pewne – w Święta Bożego Narodzenia spadnie śnieg. Według najnowszej prognozy pogody, śniegu, tak jak wspomnieliśmy możemy spodziewać się już w końcówce listopada.

ZOBACZ:
Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

Śledźcie nasz portal, już wkrótce dostarczymy Wam kolejne wiadomości pogodowe. Będzie to także pogoda długoterminowa, czyli pogoda – listopad, ale także grudzień i styczeń. To nasz nowy cykl, dzięki któremu jeszcze bardziej chcemy się do Was zbliżyć.

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here