Robert Biedroń krytykuje uczestników Marszu Niepodległości

0
Robert Biedroń i jego nowa partia

Robert Biedroń od początku swojej kariery politycznej był osobą kontrowersyjną. Czy to przez jego orientację czy też jego działania na rzecz środowisk LGBT. Polityk znany jest z tego, iż nie przebiera w słowach. Tym razem wypowiedział się na temat Marszu Niepodległości.

Robert Biedroń już od lat wspina się po szczeblach kariery politycznej. Obecnie jest on prezesem partii Wiosna i członkiem parlamentu Europejskiego. A więc można powiedzieć, że udało mu się odnieść spory sukces. Stąd też tak wielkie zainteresowanie jego osobą w Polsce.

To zainteresowanie widać przede wszystkim w mediach społecznościowych Roberta Biedronia. Ostatni wpis polityka na Twitterze wzbudził wiele emocji w internautach. A dotyczył wspomnianego już Marszu Niepodległości.

Co napisał Robert Biedroń?

Jak wiadomo tegoroczny Marsz Niepodległości obył się bez większych problemów. Media donoszą o nielicznych zatarciach pomiędzy policją a uczestnikami wydarzenia. Lecz jest to po prostu przykry skutek uboczny wszelkich zgromadzeń publicznych.

ZOBACZ:
Rossmann szykuje niespodziankę. Będą promocje na wagę złota!

Robert Biedroń poruszył jednak inną kwestię w swoim poście. Mianowicie wypowiedział się o tych uczestnikach Marszu, którzy mieli 11 listopada maszerować z faszystowskimi symbolami. Przy czym dodał dwa zdjęcia przedstawiające uczestników marszu z flagami promującymi faszyzm.

Jestem patriotą. Kiedy słyszę Mazurka Dąbrowskiego, za każdym razem mam ciarki na plecach. I absolutnie nie mogę zrozumieć jak ktoś nazywający się patriotą może w Polsce maszerować pod flagami i symbolami odwołującymi się do faszyzmu albo organizacji kolaborujących z nazistami. – napisał Robert Biedroń

Publikacja Roberta Biedronia zdecydowanie przedstawia jego oburzenie co do tego typu uczestników Marszu Niepodległości. Jednak z jeszcze większym oburzeniem komentowali jego post internauci. Niektórzy pisali o braku zrozumienia dla osób szerzących w Polsce faszyzm, tym samym popierając słowa polityka. Inni jednak kwestionowali autentyczność zdjęć jakie przedstawił pod postem. Pojawiły się również komentarze przeciwników środowisk LGBT.

ZOBACZ:
Wyjątkowe prezenty dla niej, które podarujesz tylko w Święta Bożego Narodzenia

Źródło: Twitter

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here