Xiaomi podbił rynek. Czas na kolejną nowość

Xiaomi

Chińska firma Xiaomi pojawiła się w Polsce dosyć niedawno, lecz w krótkim czasie odniosła duży sukces. Polacy chwalą sobie urządzenia tej firmy. A jest to wynikiem tego, iż oferuje ona produkty dobrej jakości po niewygórowanych cenach.

Firma powstała stosunkowo niedawno, bo w 2010 roku. Przebić się na rynek gigantów takich jak Samsung czy Apple to nie jest prosta sprawa. A jednak Xiaomi się udało. Co więcej koncern jest wszechstronny i prócz tego, iż zajmuje się produkcją urządzeń technologicznych, zajmuje się również tworzeniem aplikacji.

W Polsce w pierwszej kolejności największym zainteresowaniem cieszyły się produkty takie jak słuchawki czy drobne dodatki do urządzeń elektronicznych. Z upływem czasu klienci nabrali zaufania do firmy Xiaomi i zaczęli kupować również droższe produkty – np. smartfony.

Najnowszy produkt firmy Xiaomi

Przyjęło się, iż potocznie firmę Xiaomi nazywamy po prostu Mi. A wzięło to się stąd, że charakterystyczną cechą wszystkich produktów tej marki jest to, że mają w nazwie „Mi”. Tak jest i w przypadku najnowszego produktu od firmy o nazwie Mi Note 10.

Fenomenem najnowszego smartfona ma być apart 108MP, dzięki któremu jakość wykonywanych zdjęć przeniesie się na zupełnie inny poziom. Dodatkowy komfort użytkowania ma zapewnić szerokokątny obiektyw 13MP oraz teleobiektyw 8MP.  Do tego urządzenie ma posiadać 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED oraz 6GB pamięci RAM.

Oficjalna polska premiera smartfona jest planowana na 14 listopada, a więc już niebawem. Wiemy, że czas ten będzie również momentem wejścia na rynek nowości od Samsunga. Firma zapowiada, iż nowy smartfon ma być bezkonkurencyjny w trudnych warunkach oświetleniowych.

Warto dodać, że Mi Note 10 nie będzie jedynym telefonem z aparatem 108MP. Koncern Xiaomi planuje już kolejne urządzenie z tej serii – Mi MIX 4, który ma być jeszcze lepszą wersją Mi Note 10.

  1. Już jest! Samsung Galaxy Fold. Kolejny rekord cenowy?
  2. LG podbije rynek? Projekt składanych telewizorów
  3. Samsung Galaxy S10 nadal niebezpieczny?
  4. iPhone 11 cena zwala z nóg. Apple przesadziło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here