Kuba Wojewódzki atakuje Muchę. Romansu jednak nie ma?

0
Kuba Wojewódzki gościł w gwiazdy którymi są Paweł Wilczak i stand up'er - Rafał Pacześ. Król TVN wspomniał o swojej ex (Anna Mucha).
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki gościł w zeszły wtorek u siebie w programie gwiazdy polskiego show biznesu, którymi bez wątpienia od lat są Paweł Wilczak i stand up’er – Rafał Pacześ. Tematem dyskusji trojga panów w pewnym momencie stała się Anna Mucha, która według mediów miałaby niedawno wrócić do swojego byłego partnera. Okazuje się jednak, że ta wiadomość może okazać się jedynie zwykłą plotką, ponieważ król TVN w rozmowie z gośćmi postanowił zaatakować serial M jak Miłość, w którym od wielu lat grywa Mucha. W swojej wypowiedzi nawiązał również do byłej narzeczonej.

 

Kuba Wojewódzki krytykuje pracę swojej byłej

 

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Samozwańczy Król TVN od ponad osiemnastu lat prowadzi swój własny program talk show. Formuła programu polega na zapraszaniu na legendarną kanapę znanych osobistości z polskiego świata show biznesu. Program od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów komercyjnej stacji TVN. W zeszły wtorek gośćmi dziennikarza byli Paweł Wilczak i Rafał Pacześ. Jednym z tematów dyskusji panów była kwestia dotycząca serialu M jak Miłość i byłej partnerki prowadzącego – Anny Muchy.

ZOBACZ:
Szok! Ten polityk stoi za Szymonem Hołownią?

Kuba Wojewódzki ostro o byłej

 

Wojewódzki w pewnym momencie mocno skrytykował kultową produkcję telewizji publicznej nawiązując przy tej okazji do swojej byłej partnerki. Anna Mucha raczej nie będzie zadowolona z wygłoszonej opinii przez swojego ex. „Świętej pamięci Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w „M jak miłość” kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu. Pozdrawiam byłą narzeczoną. Stare dzieje. Aniu, jak jesteś w domu, to pozdrawiam cię serdecznie” – zwrócił się do Muchy w swoim programie Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki gościł w gwiazdy którymi są Paweł Wilczak i stand up'er - Rafał Pacześ. Król TVN wspomniał o swojej ex (Anna Mucha).
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Przede wszystkim Wojewódzki w swojej najnowszej książce stwierdził, że gdyby nie on, to Anna Mucha nigdy by nie otrzymała pracy w 2003 roku w serialu M jak Miłość. – „Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina” – wspominał Kuba.

ZOBACZ:
Michał Wiśniewski ma brata? Kim jest Kuba Wiśniewski?

źródło: Plejada

POLECAMY RÓWNIEŻ:

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here