Edyta Górniak okradziona przez męża. Mocne słowa

0
Edyta Górniak występuje w My Way. Opowiedziała o byłym mężu, którym jest Dariusz K.
Edyta Górniak

Edyta Górniak jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Rozsławiło ją nie tylko śpiewanie, bowiem gwiazda bierze udział także w różnych telewizyjnych show. Była między innymi jurorką w „Jak oni śpiewają?”, czy trenerką w „Bitwie na Głosy” oraz „The Voice of Poland”. Aktualnie Górniak bierze udział w produkcji TVN – My Way. To właśnie podczas trzeciego odcinka programu powiedziała wprost, że została okradziona przez męża, którym był Dariusz K. Cała sytuacja wydarzyła się jakiś czas temu, ale padły naprawdę mocne słowa.

Edyta Górniak w programie „My Way”: mąż mnie okradł

W programie „My Way” Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Gwiazda uczy się przepisów drogowych, a także porusza się po Stolicy w towarzystwie instruktora nauki jazdy. „My Way” to nie tylko nauka jazdy, ale przede wszystkim show. Dlatego też oprócz śledzenia poprawy umiejętności kierowania przez Edytę Górniak, dowiadujemy się również wielu smaczków z jej życia.

ZOBACZ:
Biedronka w ogniu krytyki. Wyciekły informacje, jak pracują ludzie

Prawdziwy szok nastąpił w trzecim odcinku. O całej sytuacji przeczytamy na portalu Plotek.pl. Edyta Górniak, cytowana przez wspomniany portal zdecydowała się na odważne wyznanie. Stwierdziła, że praktycznie nigdy nie miała poczucia bezpieczeństwa w swoim życiu.

Przy kolejnych manewrach na drodze, a konkretnie podczas symulowania dachowania Edyta Górniak w emocjach zdecydowała się na następne wyznanie. Tym razem cytowana przez Plotek.pl opowiedziała wprost o sytuacji ze swoim byłym mężem, którym był Dariusz K. –  Na tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez byłego męża. Nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero gdy zebrałam wszystkie dokumenty – dzień przed ślubem – zrozumiałam, że to naprawdę się dzieje. 

Edyta Górniak pokusiła się do porównania każdego swojego związku właśnie z dachowaniem samochodem. To właśnie podczas symulacji dachowania, gwiazda zdecydowała się na tak szczere wyznania o byłym mężu. Jak widać, w show, Edyta nie tylko uczy się jeździć, ale mamy okazję także doświadczyć coraz większej liczby wyznań z jej życia prywatnego.

ZOBACZ:
Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

Dariusz K. – były mąż Edyty Górniak

Dariusz K. był mężem Edyty Górniak od 11 listopada 2005 roku do 24 lutego 2010 roku. Owocem ich małżeństwa jest syn Allan, który urodził się w 2004 roku. Dariusz K. przebywa aktualnie w więzieniu. Został prawomocnie skazany na 6 lat „odsiadki”, za spowodowanie wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym.

źródło: inf. własna / Plotek.pl

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here