Magda Gessler odejdzie z TVN? Czekają ją nowe wyzwania

0

Magda Gessler jako prezydent? Taki scenariusz przewidują fani gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, która w ostatnim czasie coraz śmielej wypowiada się na tematy polityczne w naszym kraju. Bez wątpienia start restauratorki byłby ciekawym eksperymentem, lecz czy przyniósłby pozytywny efekt? W zasadzie pięć lat temu Paweł Kukiz startował jako znany piosenkarz, a jego kandydatura otrzymała aż 20% głosów wyborców. Czy Magda Gessler dałaby radę powtórzyć sukces wokalisty zespołu Piersi?

Magda Gessler jako prezydent? Taki scenariusz przewidują fani gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Czy w maju ujrzymy gwiazdę jako kandydatkę?
Źródło: YouTube

Gessler od prawie dziesięciu lat prowadzi na antenie stacji TVN program Kuchenne Rewolucje. Na  królowa stacji prowadzi szereg własnych interesów, wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek restauratorka jest również prowadzącą takich programów telewizyjnych jak „Masterchef” oraz „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”.

Magda Gessler jako prezydent?

Magda Gessler cały czas stara się rozwijać.
Restauratorka to bez wątpienia kobieta pracująca na wielu płaszczyznach, dla której świat polskiego show-biznesu przestaję być wystarczający. W takiej sytuacji w mediach i wśród fanów gwiazdy pojawiły się liczne dywagacje na temat jej ewentualnego startu w zbliżających się wielkimi krokami wyborach prezydenckich. Magda Gessler niegdyś już mówiła, że chciałaby zostać ministrem w polskim rządzie. Czyżby tym razem gwiazda postanowiła podwyższyć sobie poprzeczkę i zostać głową państwa? Na ten temat w rozmowie z dziennikiem „Fakt” wypowiedział się znajomy restauratorki. Uważa on, że celebrytka idealnie by się nadawała na ten urząd.

ZOBACZ:
Szok! Ten polityk stoi za Szymonem Hołownią?

 

Magda Gessler i jej plany

– Magda ma olbrzymie kompetencje – mówi Faktowi jedna z bliskich osób gwiazdy. Posługuje się siedmioma językami. Prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco – przekonuje.
Z kolei Inny rozmówca gazety dodaje: – Również niektórzy potencjalni wyborcy podkreślają międzynarodowe wychowanie i wykształcenie Magdy. Ponad dwadzieścia lat swego życia spędziła m.in. w Hawanie, Madrycie czy Rzymie. – podkreśla mężczyzna.

Znajomi podkreślają przede wszystkim, że Magda Gessler z polityką ma od dawna bardzo wiele wspólnego.

– przede wszystkim już od najmłodszych lat miała okazje spotykać najważniejszych polityków tego świata. Od Henry’ego Kissingera, poprzez Helmuta Kohla, Madeleine Albright po Fidela Castro. Gościła także w progach swoich restauracji kilkanaście koronowanych głów, prezydentów, premierów. Także  z większością do dziś jest w dobrych kontaktach – mówi bliska Gessler osoba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here