Dramat w Rolnik szuka Żony. Marlena cała we łzach

0

Marlena Bazylczuk i Seweryn Nowak to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Para od początku budziła olbrzymie zainteresowanie wśród widzów programu Marty Manowskiej, lecz zachwyt opadł jeszcze szybciej niż się pojawił. Kandydatka rolnika bardzo mocno zniechęciła do siebie widzów za sprawą swojego zachowania względem innych uczestniczek programu. Na dodatek zdaniem widzów 22-latka jest zbyt pewna siebie w kontekście Seweryna, który na ostatniej prostej najprawdopodobniej postanowił zrezygnować z budowania z nią dalszych relacji. Dziś media obiegła fotografia przedstawiająca Marlenę całą we łzach. Czyżby nastąpił jej koniec?

 

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony

 

 

Marlena Bazylczuk i Seweryn Nowak od początku programu najbardziej zwrócili uwagę widzów Rolnik szuka Żony. Seweryn zaprezentował się jako skromny młody rolnik, który szuka miłość po życiowych niepowodzeniach. Z kolei Marlena w przed kamerami stwierdziła, że widzi w Sewerynie mężczyznę, z którym mogłaby założyć rodzinę. Wszystko między dwojgiem od początku układało się dosyć obiecująco, lecz w pewnym momencie pojawiły się pierwsze poważne problemy i nieporozumienia. Aktualnie do sieci dostało się zdjęcie 22-latki całej we łzach. Czyżby Seweryn definitywnie miałby odrzucić dziewczynę? Fani na ten temat nie mają żadnych wątpliwości — Seweryn podjął decyzję!

ZOBACZ:
Biedronka w ogniu krytyki. Wyciekły informacje, jak pracują ludzie

– Wystawi ja w następny odcinku nie przyjedzie do niej.. szkoda tylko jej bo jest naprawdę zakochana — napisała jedna z fanek „Rolnik szuka żony” na Instagramie. Widzowie show TVP tylko jej wtórowali. – W sumie to się nie zdziwię, jeśli nie przyjedzie — też bym uciekała gdzie pieprz rośnie, jakby ktoś po tygodniu wciskał mi swoją matkę na moją gospodarkę, ślub i plan 5 dzieci. Nie popieram jego zachowania, no ale niektórzy ludzie są tacy lękliwi, nieasertywni i unikający, nie każdy potrafi odmówić — dodała inna fanka.

Marlena Bazylczuk i Seweryn Nowak to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Czy kochankowie w dalszym ciągu są razem?
Źródło: Instagram

– W urywkach następnego odcinka Marlena przez łzy mówi „Nie jestem na to gotowa” . Dźwięk był wyciszony, ale szło odczytać z ruchu warg. Tak że chyba coś się posypało…. – zauważyła inna internautka.

Jaka jest prawda? Tego jeszcze nie wiemy, lecz pewne jest to, że wszystko się wyjaśni już w najbliższą niedzielę w TVP.

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here