Wielka rewolucja w TVP? Odchodzi kolejna gwiazda

0
Jacek-Kurski. TVP

Szykuje się wielka rewolucja w TVP? Dowiedzieliśmy się, że z Jedynki odchodzi kolejna gwiazda. Tym razem Tomasz Kammel żegna się z show „Dance, Dance, Dance”. Wcześniej pracę straciła Barbara Kurdej-Szatan. Czy Jacek Kurski szykuje poważne zmiany programowe?

Tomasz Kammel odchodzi z show TVP 2

Jacek Kurski nie boi się ostrych cięć. Prezes telewizji publicznej „podziękował” za współpracę już kilku twarzom znanym ze szklanego ekranu. Michał Olszański, Monika Zamachowska, Barbara Kurdej-Szatan to tylko kilka nazwisk na liście zwolnień Kurskiego. O swoją posadę w TVP może drżeć również Tomasz Kammel. Od dawna chodzą słuchy jakoby znajdował się na celowniku przełożonego. Potwierdza to decyzja o odsunięciu prezentera od prowadzenia tanecznego hitu Jedynki „Dance, Dance, Dance”. Czy to początek końca Kammela w mediach publicznych? Czy wkrótce będzie musiał odejść również z muzycznego talent show „The Voice of Poland 10” oraz kultowego „Pytania na Śniadanie”?

ZOBACZ:
Izabela Janachowska przeszła metamorfozę? Te zdjęcia mówią wszystko

Patrząc na dotychczasowe posunięcia prezesa TVP jest to prawdopodobne. Jacek Kurski swoimi działaniami pokazuje, iż ma konkretną wizję tego jak powinna wyglądać telewizja publiczna. Nie boi się przy tym podejmować radykalnych kroków. Odejście ulubienicy widzów Barbary Kurdej-Szatan z „Dance, Dance, Dance” oraz „The Voice of Poland” tylko potwierdza tę tezę. Wszystko wskazuje na to, iż władze mediów publicznych chcą zdecydowanie odmłodzić załogę. Pewnie z tego powodu Tomasza Kammel zostanie zastąpiony Adamem Zdrójkowskim.

Zdrójkowski zyskał sławę dzięki flagowej produkcji TVP 2 – serialowi „Rodzinka.pl”. Młody aktor jest prywatnie związany z inną gwiazdą młodego pokolenia – Wiktorią Gąsiewską. Para wystąpiła razem w „Dance, Dance, Dance”. Mało tego zwyciężyła w pierwszej edycji tego programu. Ich choreografie inspirowane znanymi teledyskami zyskiwały najwyższe noty od jury.

Czy Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel to jedyne gwiazdy TVP odsunięte od swoich dotychczasowych obowiązków? Zmiany szykują się także w M jak miłość. Czy wkrótce poznamy nowe nazwiska osób, z którymi zdecyduje się pożegnać Jacek Kurski? Jedno jest pewne, prezes nie zawaha się przed niczym by zrealizować swoją wizję telewizji publicznej z misją.

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here