Wielkie promocje Rossmann od 16 listopada

Promocje Rossmann

Promocje Rossmann budzą zainteresowanie już nie tylko wśród kobiet. Coraz chętniej po przecenione produkty w najpopularniejszej drogerii sięgają także mężczyźni. Warto zatem bliżej przedstawić, jakie propozycje niesie najnowsza oferta. Jakie wyprzedaże w niej znajdziecie? Zapraszamy do lektury!

Promocje Rossmann – Listopad

Póki co nie ukazała się jeszcze nowa gazetka Rossmann. Aktualna gazetka obowiązuje od 1 listopada do 15, a więc w sobotę nie będzie już aktualna. My mamy jednak informacje, jakie produkty obejmą promocje właśnie od soboty, 16 listopada. Oto najciekawsze propozycje najpopularniejszej sieci drogeryjnej w Polsce:

  • PANTENE PRO-V INTENSYWNA REGENERACJA (szampon do włosów zniszczonych i osłabionych) 400 ml, w cenie 9,49 zł
  • FA MEN XTREME INVISIBLE POWER (antyperspirant dla mężczyzn) 250 ml, w cenie 7,99 zł tylko w Rossmann
  • COLGATE MAX WHITE (pasta do zębów Charcoal) 75 ml, w cenie 13,99 zł
  • COLGATE 360 WHOLE MOUTH CLEAN (szczoteczka do zębów, miękka) 2 szt., w cenie 14,29 zł

To nie wszystkie promocje Rossmann od 16 listopada. Gazetka Rossmann, w której znajdą się wszystkie wyprzedaże będzie do obejrzenia pod tym linkiem. Drogeria gwarantuje, że na półkach znajdziecie tysiące produktów w przecenionych cenach.

Jak to zwykle bywa przy okazji promocji dla siebie znajdą coś zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Powoli zbliża się do nas też kalendarzowa zima, a to może oznaczać kolejną, sezonową promocję w Rossmann. Ciekawi jesteśmy co też sieć przygotuje na Black Friday, który będzie obfitował w promocje i wyprzedaże – nie tylko drogeryjne. W tym roku Czarny Piątek przypada w dniu 29 listopada. My już nie możemy się doczekać!

Jesteśmy ciekawi, czy sieć Rossmann u was numerem 1. pod względem zakupów artykułów drogeryjnych? Czy może jednak wybieracie inne sklepy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Zobacz także:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

1 KOMENTARZ

  1. Rossmann polski to bakda oszustów np. W Niemczech do czyszczenia między że owych szpar w aparacie na zęby kosztuje 1,99 a promocja to i za 1,5euro kupi się a w Polsce 16,99zloty a po promocji 10,99 oszustwo. Dajcie ceny jak na zachodzie a nie swoich okradac. Ja jeżdżę za granicę na zakupy ?. Specjalnej do Rossmann wszystko taniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here