Awantura w Polsacie! Jakimowicz ostro do Szumlewicza

Jarosław Jakimowicz oraz Piotr Szumlewicz przeprowadzili mocną wymianę zdań w Polsat News w programie „Skandaliści”. Agnieszka Gozdyra nie kryła szoku z powodu awantury pomiędzy panami, którzy wyraźnie za sobą nie przepadają. Aktor znany przede wszystkim z kultowego filmu „Młode Wilki” jakiś czas temu na antenie TVP złożył głośne podziękowania wobec byłego szefa MON — Antoniego Macierewicza. Ta sytuacja wyraźnie nie przypadła do gustu lewicowemu działaczowi — Piotrowi Szumlewiczowi, który określił artystę mianem „ofiary”.

Jarosław Jakimowicz i Piotr Szumlewicz w Polsat News

Jarosław Jakimowicz to przede wszystkim polski aktor, który przed laty zasłynął z gry w kultowym filmie „Młode Wilki”. Produkcja odbiła się głębokim echem w całej Polsce i do dziś utrzymuje miano klasyka. Z kolei Piotr Szumlewicz to skrajnie kontrowersyjny działacz polityczny i społeczny bardzo blisko związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej oraz szeroko pojętym środowiskiem lewicowym. Szumlewicz startował 4 lata temu z list Zjednoczonej Lewicy do polskiego parlamentu, lecz za sprawą niskiego wyniku nie dostał się do sejmu. Dziś bardzo często jest spotykany na antenie Polsatu w roli eksperta do spraw związków zawodowych.

 

Jakimowicz w Polsat News

Jarosław Jakimowicz był ostatnim gościem w programie Skandaliści w Polsat News, którego prowadzącą jest Agnieszka Gozdyra. W programie została przede wszystkim poruszona kwestia jego niedawnego gestu wymierzonego wobec byłego szafa MON — Antoniego Macierewicza. Aktor przyznał, że gdyby mógł, to na pewno lepiej podziękowałby Macierewiczowi za jego wkład w dzisiejszą Polskę.

Jarosław Jakimowicz oraz Piotr Szumlewicz przeprowadzili mocną wymianę zdań w Polsat News w programie „Skandaliści". Agnieszka Gozdyra...
Jarosław Jakimowicz/ screen YouTube

Popełniłem błąd, bo gdybym miał to zrobić jeszcze raz, to przygotowałbym laurkę dla pana Macierewicza. Napisałbym piosenkę dla niego i pocałowałbym go w rękę. Bo co? Nie mogę? Bo ktoś mi tego zabroni?

— pytał aktor.

W tym momencie z widowni głos zabrał lewicowy działacz Piotr Szumlewicz, który poprosił aktora, aby ten nie robił z siebie ofiary. W takiej sytuacji Jakimowicz postanowił zareagować.

Człowieku, nie robię z siebie ofiary. Ty jesteś ofiarą. Idź, w lustro spójrz. Ja nie jestem ofiarą. Przychodzę tu z uśmiechem na ustach i się śmieje z takich osób jak ty. Rozumiesz to?

— powiedział.

Nie będziesz mnie nazywał ofiarą, rozumiesz?

— dodał aktor, który następnie poprosił, aby działacz został wyproszony ze studia. Jednak na to żądanie nie zgodziła się Agnieszka Gozdyra.

źródło: wPolityce

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku
Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl
2
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x