Prognoza pogody. TVN ostrzega: nadchodzi…

4
Prognoza pogody. Pogoda się pogorszy. Kiedy zima i śnieg?
fot. Pixabay

Prognoza pogody stała się już stałym elementem naszej cotygodniowej prasówki. Zdaliśmy sobie sprawę, także dzięki Waszym komentarzom, że chcecie wiedzieć, jaka pogoda będzie w Polsce. Obecnie najbardziej interesuje Was to, kiedy zima nadejdzie i czy będą przymrozki? Niestety nie mamy optymistycznych informacji. Pogoda długoterminowa, którą przekazała stacja TVN nie ucieszy Was.

Prognoza pogody na listopad. Kiedy zima?

Jaka pogoda czeka Polaków w listopadzie? Wcześniej pojawiały się w tej kwestii sprzeczne informacje. Z jednej strony mówiło się o zimie trzydziestolecia w końcówce listopada. Inna prognoza pogody przekazywała, że listopad ma być mieszany. Ciepłe dni mają być przeplatane zimniejszymi, ale na śnieg poczekamy. Zima nam nie grozi. Jak jest naprawdę? W tym celu zaczerpnęliśmy informacji z serwisu pogodowego stacji TVN.

Synoptycy TVN ostrzegają, że ciepła, listopadowa pogoda potrwa jeszcze tylko przez kilka dni. Tomasz Wasilewski informuje o tym, że do naszego kraju napływa ciepłe powietrze z południa, które przez kilka najbliższych dni sprawi nam iście wiosenną aurę. Tak optymistyczne nie są już kolejne prognozy, a zwłaszcza pogoda długoterminowa.

ZOBACZ:
Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

Ochłodzenie w naszym kraju, według informacji synoptyków TVN ma zacząć się pod koniec przyszłego tygodnia. Czyli weekend 16-17 listopada był ostatnim tak ciepłym w tym roku. Na wschodnich krańcach naszego kraju w nadchodzący weekend termometry w dzień mają wskazać 1 stopień. Na zachodzie będzie nieco cieplej, bo około 6 stopni. W nocy spodziewane są przymrozki, które mogą sięgnąć kilku stopni poniżej zera.

Kiedy zima i śnieg?

Synoptycy TVN nie mówią na razie, kiedy zima i śnieg do nas nadejdą. Takie informacje można pozyskać na innych portalach, które specjalizują się w prognozowaniu pogody. Prognoza pogody w kontekście tego, kiedy zima i śnieg nadejdą nad Polskę mówi aktualnie, że może to nastąpić na początku grudnia.

Choć zima i śnieg z reguły najbardziej cieszą dzieci, to w tym roku zadowoleni będą także dorośli. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia według prognoz zapowiadają się fantastycznie. Prognoza pogody mówi, że odbędą się one w iście zimowej scenerii – mróz i śnieg mają nam towarzyszyć aż do sylwestrowej nocy.

ZOBACZ:
Rossmann szykuje niespodziankę. Będą promocje na wagę złota!

źródło: inf. własna / TVN

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here