Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

0
Zbliżają się Ferie 2020. Gdzie na wakacje zimowe?

Wielkimi krokami nadchodzą ferie zimowe, które najbardziej, rzecz jasna ucieszą dzieci. Oprócz nich na zimowe wakacje udadzą się także rodzice – zarówno jako opiekunowie młodszych dzieci, a także jako współtowarzysze uczniów, którzy niedługo wejdą w dorosłość. Wobec tego prezentujemy, na jakie promocje na ferie 2020 możecie liczyć.

Ferie 2020 – promocje na wakacje zimowe

Najczęściej wybieraną opcją wypoczynku podczas okresu przerwy w szkole, jakim są ferie jest rzecz jasna wyjazd na narty. Wakacje zimowe są coraz tańsze, więc Polacy pozwalają sobie już nie tylko na wypoczynek w rodzimych kurortach narciarskich. Coraz częściej decydują się także na zagranicznych „wypad”, jak na przykład zyskujące coraz większą popularność Alpy, czy także góry naszych południowych sąsiadów z Republiki Czeskiej.

Ferie 2020 zaskakują cenami. Przykładowo, na najtańszy wyjazd we francuskie Alpy przeznaczyć będzie trzeba około 700 złotych za osobę. Mowa o pobycie tygodniowym w ośrodku Saint-Francois-Longchamp. Od stu złotych więcej zaczynają się wakacje zimowe we włoskim Trydencie. To ośrodki znane między innymi z Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym, które odbyły się właśnie w jednym z najpopularniejszych miejsc Trydentu – Val Di Fiemme.

ZOBACZ:
Skandal w sejmie! Kontrowersyjne zmiany w regulaminie

Od około 800-900 złotych zaczynają się ferie narciarskie, jeżeli pod uwagę weźmiemy najtańszą opcję tygodniowego pobytu u naszych bliskich sąsiadów – Czechów lub Słowaków. Słowacki Poprad, czy czeskie Pec pod Sněžkou, Černá hora wciąż niezmiennie, od kilku lat należą do najpopularniejszych kurortów wśród Polaków. Tak będzie i tym razem podczas wakacji zimowych, jakimi są Ferie 2020.

Oczywiście ferie możecie spędzić też w Polsce. Warto śledzić na bieżąco narciarskie oferty z naszego kraju. Zakopane, Karpacz, Świeradów-Zdrój, to tylko jedne, z wielu miejscowości, gdzie można spróbować narciarskiego szaleństwa. Zwłaszcza, że pogoda w naszym kraju w końcówce roku zapowiadana jest na iście zimową. Śniegu i mrozu nie zabraknie. Jeżeli do tego dołożycie odrobinę zdrowej fantazji, to ferie 2020 mogą być naprawdę bardzo udane.

Macie już pomysły jak spędzić wakacje zimowe? Wyjazd w narty? A może jednak bardziej lubicie ciepło i zdecydujecie się na dalszy wylot? Dajcie znać!

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here