Wojewódzki gejem? Jego przyjaciel zdradził prawdę

0
Kuba Wojewódzki jest gejem? Król TVN. Wśród nich była między innymi Anna Mucha. W tym gronie jest między innymi Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Piróg.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki jest gejem? Król TVN przede wszystkim  przez lata uchodził za playboya, który był w związku z jednymi z najbardziej atrakcyjnych kobiet w Polsce. Wśród nich była między innymi Anna Mucha. Dziś się jednak okazuje, że część środowiska uważa dziennikarza za homoseksualistę. W tym gronie jest między innymi Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Piróg. Obaj panowie bardzo dobrze znają gwiazdora i wprost stwierdzili w opinii publicznej, że uważają króla TVN za geja. Jaka jest prawda, czy rzeczywiście Kuba Wojewódzki otacza się pięknymi kobietami dla zmylenia opinii publicznej?

Kuba Wojewódzki jest gejem?

Wojewódzki to samozwańczy król TVN, który przez wiele lat był w związku z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość, którą jest Anna Mucha. Dziennikarz od zawsze otacza się pięknymi kobietami. Jednak wnioskując po wypowiedziach takich osób jak choćby Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Piróg można dojść do wniosku, że jest to tylko i wyłącznie przykrywka. Kuba niedawno w mocnych słowach skrytykował swojego kolegę z pracy – Bilguuna Ariunbaatara po tym, jak media podały informację o jego odejściu od żony i dziecka.

ZOBACZ:
Michał Wiśniewski ma brata? Kim jest Kuba Wiśniewski?

– Przede wszystkim najbardziej znany człowiek z Mongolii, showman Bilguun Ariunbaatar rozstał się ze swoją partnerką i matką swego dziecka. Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci.
Budzą się co godzinę i płaczą — stwierdził w swoim felietonie Kuba Wojewódzki. Na odpowiedź dawnego komika TVN nie trzeba było długo czekać.

 

Billgun o Kubie

Najbardziej ukrywający swoją łysinę i również orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się, że w końcu znaleźli odwagę.
Wszystko także przed Tobą Kuba… chyba. – odpowiedział w mocny sposób Bilguun Ariunbaatar.

Kuba Wojewódzki jest gejem? Król TVN. Wśród nich była między innymi Anna Mucha. W tym gronie jest między innymi Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Piróg.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kilka lat temu podobnego komentarza na temat orientacji Kuby Wojewódzkiego udzielił Michał Piróg. Jego zdaniem Kuba jest jednym z licznych celebrytów ukrywających swoją orientację. Na dodatek król TVN miałby być przed laty w cichym związku z Tomaszem Kammelem.

ZOBACZ:
Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

– Chciałbym przede wszystkim, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność. Nie każdy zaraz chce się wyoutowywać. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem — powiedział Michał Piróg w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here