Promocje Biedronka. 50% taniej na najpopularniejsze….

Promocje Biedronka. Gdzie znajduje się gazetka promocyjna?

Jakie promocje Biedronka proponuje swoim klientom w dniach 18.11 – 24.11? To wszystko znajdziesz z pewnością w naszym artykule. Dlatego też gorąco zachęcamy do lektury jednego, z najpopularniejszych tematów na naszym portalu.

Promocje Biedronka (18.11 – 24.11)

Na wstępie warto wspomnieć, że pozytywnie zaszokowała nas gazetka promocyjna. Biedronka zaprezentowała ofertę na kilkadziesiąt stron, z pewnością to także zaskoczyło was. Dlatego trzeba przyznać uczciwie – to robi wrażenie! Jeżeli nie masz czasu wertować wszystkich stron, przygotowaliśmy zestawienie. Oto lista, jakie promocje Biedronka są najciekawsze od 18.11 do 24.11. Niektóre z nich obowiązują tylko do 20.11, dlatego oznaczyliśmy je gwiazdką. Wybraliśmy 5 najciekawszych naszym zdaniem promocji Biedronki:

  1. Pomarańcze deserowe zostało przecenione przez Biedronkę o 40%. Stara cena 4,99 zł, a nowa to tylko 2,99 zł za kilogram z pewnością najpopularniejszego cytrusa*
  2. Za 12,99 zł (31% taniej) możesz kupić teraz Ser Gouda, firmy Światowid. Opakowanie waży 1 kg. Przed promocją żółty ser kosztował 18,99 zł* – cena z kartą Moja Biedronka.
  3. Karkówka wieprzowa bez kości, prosto od Krainy Mięs kosztuje teraz 11,99 za kilogram – również z kartą MB.
  4. Jeżeli kupisz 3 masła firmy Mlekovita, o wadze 200 g, zapłacisz za każde z nich 3,75 zł, co daje promocje rzędu 37%.
  5. Wszystkie ciastka – w przypadku zakupu drugiego, takiego samego opakowania rabat minimum 50% 

Zwłaszcza ostatnia promocja to „must have”. Prawdziwy hit cenowy. Chcesz kupić Oreo, Hity, Jeżyki, Delicje, czy wiele innych słodyczy? Udaj się do Biedronki. Najpopularniejsze produkty wśród słodyczy możesz dostać w rewelacyjnych cenach.

Takie promocje Biedronka oddaje swoim klientom, ale to nie wszystko. Chcesz zerknąć, jak wygląda pełna gazetka promocyjna? Biedronka zaprezentowała ją pod tym linkiem.

Godziny otwarcia Biedronki

Zastanawiasz się jak wyglądają godziny otwarcia? Biedronka czynna jest w zależności od lokalizacji – od godziny 6:30 lub 7:00. Sklepy sieci Jeronimo Martins zamykane są punktualnie o 22:00. W niedziele handlowe czynna jest normalnie. W niehandlowe ostatnie dni tygodnia sklepy Jeronimo Martins są zamknięte. Dlatego pozostają jedynie zakupy na Stacjach Paliw, czy innych, mniejszych punktach handlowych.

Przedstawione „Promocje Biedronka 18.11-24.11” nie są ofertą w świetle prawa. Aktualne promocje prezentuje tylko oficjalna gazetka promocyjna. Dlatego nasz artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny.