Doda szokuje! Jej metamorfoza jest niesamowita!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska i jej oszałamiająca metamorfoza robią olbrzymią furorę wśród fanów na portalu Instagram. Wokalistka Virgin...
Doda/ screen YouTube

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska i jej oszałamiająca metamorfoza robią olbrzymią furorę wśród fanów na portalu Instagram. Była gwiazda i ikona zespołu Virgin przyznała, że czuję się w ostatnim czasie niemal doskonale. O wszystkim postanowiła się pochwalić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu internautów zachodzi w głowę i pyta – co tak pozytywnie wpływa na formę i idealny wręcz nastrój znanej piosenkarki? Spore grono widzi tu zasługe po stronie szczęśliwego małżeństwa gwiazdy. Z kolei inni podkreślają, że źródłem może być ponowny powrót na szczyt. Prawda znajduje się jednak zupełnie gdzieś indziej.

 

Kim jest Dorota Rabczewska?

 

Doda (Dorota Rabczewska) to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej ostatnich lat. Artystka w latach 2000–2006, a następnie 2014 i 2016–2019 była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała i wydała cztery albumy: Virgin (2002), Bimbo (2004), Ficca (2005) i Choni (2016). Z zespołem wypromowała przeboje, takie jak „Znak pokoju” czy „Szansa”. W roku 2019 zespół został rozwiązany po odejściu z jego składu Dody. Artystka od tamtego momentu podjęła decyzję o rozpoczęciu samodzielnej kariery.

 

Doda i jej metamorfoza

 

Dziś Doda i jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Była wokalistka zespołu Virgin przyznała, że czuję się w ostatnim czasie niemal doskonale. O swoim doskonałym nastroju i formie postanowiła poinformować fanów za pośrednictwem konta na portalu Instagram. Z treści wpisu artystki dowiadujemy się, że główna zasługa tkwi przede wszystkim w jej stylu życia. Doda stara się przede wszystkim, aby zdrowo jeść i uprawiać regularnie sport.

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska i jej oszałamiająca metamorfoza robią olbrzymią furorę wśród fanów na portalu Instagram. Wokalistka Virgin...
Doda/ screen YouTube

 

„Mam 35 lat. Czuję się najlepiej w swoim życiu. Mentalnie i fizycznie. Jestem we wspaniałym momencie. Czuje swój organizm i moje potrzeby lepiej niż kiedykolwiek. Jeżeli bierzecie do serca moje słowa, to…polubcie siebie. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi” pisze na swoim koncie na Instagramie.

„Nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami, nauczcie się śmiać z własnych błędów, ale wyciągajcie wnioski z porażek. Doceńcie chwile sami ze sobą w ciszy i spokoju. Skoro z domu wyrzucamy śmieci, to wyrzucajmy też z głowy i z ciała” pisze Rabczewska.

View this post on Instagram

😇

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

źródło: Party

  1. Marsz Niepodległości. Opozycja pogrążona, wyciekły skandaliczne zdjęcia
  2. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  3. Małgorzata Godlewska szokuje 11 listopada. W sieci wrze!
  4. Skandal w TVP! Janusz Korwin-Mikke przed chwilą to ujawnił
  5. Dzień Wszystkich Świętych. Oni odeszli w 2019 roku
Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl
2
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x