Przegląd Sportowy ma problemy? Znany dziennikarz potwierdza

Przegląd Sportowy

Czy najstarszy polski dziennik sportowy – Przegląd Sportowy ma problemy? O wszystkim poinformował znany dziennikarz. Wygląda na to, że w Ringier Axel Springer Polska, do której należy także portal Onet nie dzieje się zbyt dobrze. 

Przegląd Sportowy – zwolnienia z gazety i grupy Onet

Na przełomie sierpnia i września Polskę obiegły sensacyjne informacje o zwolnieniach w portalu Onet oraz w Przeglądzie Sportowym. Z funkcją redaktora naczelnego najstarszego dziennika sportowego pożegnał się Przemysław Rudzki. Felietonistami przestali być Krzysztof Stanowski oraz Mateusz Borek. Michał Pol z kolei pożegnał się z funkcją dyrektora programowego Onet Sport. Wielu myślało, że to koniec rewolucji w grupie należącej do Ringier Axel Springer Polska. Nic jednak bardziej mylnego.

Kilkanaście godzin temu z gazetą Przegląd Sportowy pożegnał się kolejny ze znanych i bardzo cenionych dziennikarzy. Tomasz Włodarczyk poinformował o wszystkim za pośrednictwem swoich social mediów, a konkretnie Twittera:

Popularny „Włodar” znany jest nie tylko z publikacji i felietonów na łamach Przeglądu Sportowego. Z powodzeniem radzi sobie także jako ekspert w programach telewizyjnych, takich, jak na przykład Stan Futbolu. Włodarczyk aktywnie udziela się także na kanale YouTube.

Jego odejście zaczęli komentować koledzy po fachu. Najciekawszy komentarz zamieścił Krzysztof Stanowski. Przegląd Sportowy otworzył przed nim kiedyś drogę do wielkiej kariery. Stanowski obecnie jest właścicielem Grupy Weszło, która wydaje portal internetowy, radio oraz posiada klub piłkarski. Na swoim Twitterze, Krzysztof Stanowski wieńczy kolejne odejścia z RASP, czyli z Grupy Onet i Przeglądu Sportowego – Duuuuuuża strata dla PS. Ale mało zaskakująca. RASP w mocnym odwrocie i to raczej nie koniec. (pisownia oryginalna)

Czyżby zatem Przegląd Sportowy, który jest najbardziej zasłużonym czasopismem sportowym w Polsce miał mieć aż takie problemy? Jak myślicie, który z dziennikarzy może pożegnać się jeszcze z RASP, Onet, czy Przeglądem Sportowym? Z ostatniego z nich odeszli przecież już Przemysław Rudzki, Krzysztof Stanowski, Mateusz Borek oraz teraz Tomasz Włodarczyk. Posadę w Onet stracił Michał Pol.

źródło: inf. własna / Twitter

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here