Wojciech Cejrowski o swoim najnowszym „gadżecie”

0

Najnowszy gadżet od Wojciecha Cejrowskiego już w przedsprzedaży. Jak wygląda i skąd pomysł na niego? Podróżnik zdradził tajemnice powstawania produktu. Fani programu „Boso przez świat” będą z pewnością zachwyceni.

Wojciech Cejrowski jest postacią bardzo wszechstronna. Poza tym, iż sporo udziela się w mediach na tematy polityczne jego wielką pasją wciąż pozostaje podróżowanie. Podróżnik nieraz dostawał wiadomości od swoich fanów, iż jest on wielką inspiracją w tej dziedzinie. To właśnie dzięki swojemu programowi „Boso przez świat” zdobył on tak wielką popularność.

Fani podróżnika będą zachwyceni wiadomością jaką niedawno przekazał. Mowa tu o nowości, która trafiła już do sprzedaży. Tym razem będzie to coś zupełnie innego niż dotychczas.

Wojciech Cejrowski – najnowszy „gadżet”

Podróżnik o wprowadzeniu na rynek swojego najnowszego pomysłu poinformował na swoim kanale na YouTube. Gadżet od Wojciecha Cejrowskiego nosi tę samą nazwę co program – „Boso przez świat” – i jest grą planszową.

Cejrowski tłumaczy, iż jest to gra rodzinna i dla każdego, kto choć trochę lubi podróże. Gra ma być dosyć prosta i –  jak mówi sam podróżnik – może być świetnym prezentem świątecznym. Co więcej podkreślił, iż gra będzie w 100% polskim produktem i będzie wykonana z najlepszych materiałów z czego podróżnik jest wyraźnie zadowolony.

Przedsprzedaż gry planszowej już ruszyła. Można znaleźć ją na oficjalnej stronie internetowej Wojciecha Cejrowskiego. Jest ona oczywiście na promocji, ponieważ docelowa cena ma wynosić 250 złotych, a obecnie można ją kupić już za 179 zł. Jak się okazuje spora część fanów wyraziła chęć kupna gry z wysyłką za granicę. A więc na prośbę tzw. Polonii Cejrowski dał możliwość wysyłki i poza granice Polski. Dodał jednak, że nastąpi to dopiero po Nowym Roku.

Źródło: YouTube

  1. Wojciech Cejrowski bez litości. Mocny wpis na 11 listopada
  2. Wojciech Cejrowski mówi o krwi na rękach PiS
  3. Wojciech Cejrowski szczerze o swoim ojcu. Fani kompletnie zaskoczeni
  4. Wojciech Cejrowski o Halloween. Podróżnik się skompromitował?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here