Nowa oferta McDonald’s. Takich promocji jeszcze nie było

McDonald's

Pierwszy bar szybkiej obsługi sieci McDonald’s powstał w Polsce już ponad 25 lat temu i utrzymuje się na rynku do tej pory. Oczywiście sukces zawdzięcza przede wszystkim niskim cenom oferowanych produktów. Mimo, że jakość jedzenia w McDonald’sie jest kwestią dyskusyjną firma przyciąga tysiące klientów.

Prócz niskich cen McDonald’s przyciąga też szybkością otrzymania jedzenia. Co więcej klienci nie narzekają na jego smak. Jak już wspomnieliśmy jakość posiłków oferowanych przez firmę jest kwestią sporną. Przez to właśnie traci ona sporo klientów. W obecnych czasach, kiedy promocja zdrowego odżywiania jest na topie, wielu ludzi rezygnuje z usług słynnego „fast fooda”.

Jednak korporacja McDonald’s znalazła radę i na to. Z racji tego, że wręcz opanowała ona rynek gastronomiczny na całym świecie to mogła sobie pozwolić na wprowadzenie dosyć kosztownych zmian. Mowa tu o licznych promocjach i dodatkach. W tym celu stworzono dla klientów specjalną aplikację na telefon, gdzie po zarejestrowaniu można skorzystać ze specjalnych bonów rabatowych.

Nowa oferta McDonald’s

Aplikacja mobilna McDonald’sa cieszy się niemałą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Jednak firma wciąż próbuje uatrakcyjnić swoją ofertę. Dlatego też wciąż wprowadza w aplikacji zmiany. Po ostatniej aktualizacji pojawiła nowa oferta o nazwie „okazYEAH”. Firma obiecuje, iż promocje w ramach tej oferty są wyjątkowo okazyjne.

Władze sieci McDonald’s wciąż pozostają przy promocjach czasowych, co oznacza, że będziemy mogli skorzystać z rabatu na dany zestaw w określonych godzinach. Obecna oferta trwa do 24.11, czyli do niedzieli. A wiec prawdopodobnie będzie ona się zmieniać co tydzień.

Co możemy zjeść po okazyjnych cenach w McDonald’sie? Oto aktualne promocje dla posiadaczy aplikacji mobilnej:

 • McDouble + średnie frytki + średni napój za 10 zł, w godzinach 10:30-05:00
 • McZestaw McChicken + hamburger za 15 zł, w godzinach 10:30-00:00
 • McZestaw Kurczak McNuggests 6 szt. za 12 zł, w godzinach 10:30-05:00
 • McFlurry o smaku czekoladowym z posypką za 5 zł,  w godzinach 05:00-00:00
 • McCafe Carmel Latte Macchiato 300ml za 5 zł, w godzinach 05:00-00:00
 • 2x McZestaw + gratis Happy Meal , w godzinach 10:30-05:00
 1. Wielkie promocje Rossmann od 16 listopada
 2. Promocje Biedronka. 50% taniej na najpopularniejsze….
 3. Hebe idzie w ślady Rossmanna? Promocja -50%!
 4. Orlen. Ta informacja o hot-dogach Was zszokuje
 5. Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe