Afera w TVN. Internauci oburzeni postępowaniem stacji

0
starcie gwiazd TVN
TVN

Stacja telewizyjna TVN nieraz zaskakiwała swoimi decyzjami, czy to w programach politycznych czy rozrywkowych. Jednak tym razem oburzeni internauci zwrócili uwagę na brak humanitarnych warunków na planie jednego z programów stacji – „MasterChef”. O co chodzi?

Co wywołało tak wielkie kontrowersje w sieci? Mowa tu o emitowanym od wielu lat programie rozrywkowym – „MasterChef”. Jurorami telewizyjnego show są Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Ich też nie ominęła fala krytyki. Internauci byli zdziwieni jak mogli dopuścić do takiej sytuacji.

TVN zawiodło swoich widzów jednym z ostatnich odcinków 8. edycji programu „MasterChef”. Uczestnicy w ramach programu udali się do Meksyku. To tam odbył się kolejny etap eliminacji. O dalsze losy w programie walczyło 5 najlepszych uczestników.

TVN. Uczestnicy „MasterChefa” pracowali w okropnych warunkach.

Jak wspomnieliśmy producenci programu TVN wysłali uczestników do Meksyku, gdzie miał się odbyć kolejny etap rywalizacji o wielki finał. Tam doskonalili swoje kulinarne talenty i zdobywali wiedzę potrzebną w kolejnej konkurencji.

W ramach tej konkurencji uczestnicy przygotowywali posiłek dla 57 osób. Pracę uczestników doglądała znana w Hiszpanii aktorka. Kucharze mieli przede wszystkim przygotować dania mięsne. Każdy z nich zajmował się inną potrawą, lecz wszystko musieli przygotować na czas, a więc współpraca także była ważna.

Widzowie TVN skrytykowali stację za warunki panujące na planie w czasie pracy uczestników. Jako, że konkurencja odbywała się w jednym z meksykańskich miasteczek temperatura wcale nie pomagała w pracy. Przy 40 stopniowym upale uczestnicy musieli robić sobie częste przerwy. Jeden z uczestników zemdlał i trafił do szpitala, przez co zmuszony był wrócić do Polski.

Producenci TVN nie spodziewali się takiej afery. Internauci pisali, że to skandal tak traktować uczestników tylko dla zwiększenia oglądalności. Pojawiły się także spekulacje, że uczestnicy pracowali bez zadaszenia, aby stacja zaoszczędziła.

  1. Eurowizja Junior 2019. Skandal w hiszpańskich mediach
  2. Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu? Szokująca decyzja TVP
  3. Piotr Żyła stracił przytomność, polała się krew [FILM]
  4. Gwiazda Warsaw Shore zdradziła czym się zajmuje
  5. Magda Gessler odejdzie z TVN? Czekają ją nowe wyzwania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here