Nowa Biedronka robi wrażenie! Nie uwierzysz co wymyślili!

3
31779
Biedronka
Biedronka i promocje

To robi wrażenie. Właśnie otwarto pierwszą tak nowoczesną Biedronkę w Polsce. Najnowszy pomysł sieci zaskoczył wszystkich. Sklep powstał na warszawskiej Białołęce i jest zdecydowanie inny niż pozostałe.

Biedronka od lat działa na polskim rynku. Mimo, że sklepy tej sieci nie są zbyt nowoczesne, wciąż pozostają jednymi najbardziej lubianych przez Polaków. Z tego też powodu jest to największa sieć handlowa w naszym kraju. Warto dodać, że właściciel polskiego giganta, jest też w posiadaniu sieci drogeryjnych Hebe.

Polaków nie zniechęcił do Biedronki nawet fakt, iż sieć sklepów borykała się kilka lat temu z falą krytyki na temat tego jak traktują pracowników. Chodziło dokładnie o brak wypłat dla pracowników za nadgodziny. Była to jedna z większych afer w polskich mediach.

Nowa Biedronka – klienci zachwyceni

Nowy sklep Biedronki w Warszawie stawia na ekologię i nowoczesność. Rzucają się w oczy zamontowane na dachu budynku panele słoneczne, które pomagają w zasileniu obiektu, a także oświetleniu niemałych rozmiarów parkingu. Dużo ekologiczniejszym rozwiązaniem jest też brak papierowych reklam. Na całym obiekcie zostały zamontowane cyfrowe ekrany. Co więcej sklep udostępnia darmowe WiFi, ogólnodostępne dla wszystkich klientów sklepu.

Jednak to nie koniec atrakcji. Nowa Biedronka posiada także kasy samoobsługowe, które mają zmniejszyć kolejki, z których sieć przecież słynie. Dla wygody klientów sklep, utworzył również samoobsługowy kącik barowy pod nazwą „Kawa i Ciacho”. Dodatkowo wprowadzono także drobne zmiany w produktach.

Sklep znajduje się przy ul. Modlińskiej 347 i jest na razie wersją eksperymentalną firmy. Nie ma informacji czy inne sklepy w Polsce będą modernizowane do takiej postaci, lecz można się spodziewać, iż jest to zapowiedź większych zmian. Można też pokusić się o stwierdzenie, iż eksperyment wyjdzie na dobre właścicielowi Biedronki i znacznie poprawi wizerunek sieci.

  1. Biedronka. Oto sposób, jak zaoszczędzić 100 złotych
  2. Biedronka na Black Friday. Najnowsze promocje, uwaga bo…
  3. Promocje Biedronka. 50% taniej na najpopularniejsze….
  4. Biedronka w ogniu krytyki. Bulwersujące doniesienia
  5. Biedronka ma poważne kłopoty. Wchodzi państwowa kontrola

3 KOMENTARZE

  1. Jak będziesz miał potrzebę,to jedyneczka do piwa, dwójeczka do mięsa, chleba lub wędlin i nikt nie zauważy różnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here