Anna Mucha szaleje na Insta. Znów pokazała za dużo

1
Anna Mucha ponownie pokazała swój biust? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Co na to fani?
Anna Mucha/ screen YouTube

Anna Mucha ponownie pokazała swój biust? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Annie bardzo często zdarza się publikować w tym miejscu zdjęcia oraz nagrania, które potrafią wzbudzić olbrzymią falę kontrowersji w opinii publicznej. Nie ulega bowiem wątpliwości, że przez lata swojej działalności Mucha zapracowała na miano jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej życie i poczynania na Instagramie śledzi w obecnej chwili ponad 700 tysięcy internautów. Aktorka potrafi bardzo sprawnie wykorzystać ten fakt. Niedawno ponownie zamieściła fotografię, o której mówiła cała Polska.

 

Anna Mucha pokazała biust?

 

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka pierwsze swoje kroki w świecie polskiego show-biznesu stawiała na początku lat 90. To wówczas wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak „Lista Schindlera” i Młode Wilki. Mogłoby się wydawać, że jej kariera w pewnym momencie powinna zajść zdecydowanie dalej niż granicę naszego kraju. Tak się jednak nie stało, a dziś Anna Mucha jest jedynie aktorką znaną przede wszystkim z gry w popularnym serialu.

ZOBACZ:
Rodzinna tragedia w serialu "Barwy Szczęścia"

PRZECZYTAJ TAKŻE: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Mimo wszystko była partnerka Kuby Wojewódzkiego jest uważana za jedną z najważniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej poczynania na portalu społecznościowym Instagram obserwuje ponad 700 tysięcy fanów. Ich liczba jest spora, lecz nie jest to dziełem przypadku. Mucha po prostu wie, jak zaciekawić odbiorcę. Jej częste publikacje potrafią rozpalić zmysły szczególnie męskiej części obserwujących. Tak też i było w tym przypadku. Aktorka opublikowała zdjęcie, o którym do dziś mówi cała Polska.

 

Anna Mucha odważnie na Insta

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

„… A ja lubię słoneczko”, w ten sposób swoje zdjęcie w bardzo krótki sposób opisała Anna Mucha. Aktorka po raz kolejny odsłoniła odważnie swój biust, co tym razem spotkało się z mieszaną opinią ze strony fanów. Wśród komentarzy zachwytu były również i te, które mówiły wprost, że po prostu aktorce już nie wypada. Autorzy zwracali przy tym uwagę, że prawie 40-letnia Anna Mucha powinna sobie darować tego typu publikację. Tak czy owak, nie ulega wątpliwości, że mimo zbliżającej się 40-stki, Anna wciąż utrzymuje kapitalną dyspozycję.

View this post on Instagram

… a ja lubię słoneczko

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

źródło: Instagram/ Anna Mucha

POLECAMY RÓWNIEŻ:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here