Dominika Tajner z zarzutami. Wiśniewski maczał w tym palce?

0
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski mają problemy ze SKOK Wołomin? Na to z pewnością wychodzi w przypadku byłej żony lidera zespołu Ich Troje.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski mają problemy ze SKOK Wołomin? Na to z pewnością wychodzi w przypadku byłej żony lidera zespołu Ich Troje. Dominika Tajner w tym tygodniu usłyszała bardzo poważne zarzuty ze strony stołecznej prokuratury. Za zarzucany czyn grozi jej bardzo surowy wymiar kary. Celebrytka nie przyznaję się do winy i twardzi, że cała sytuacja nie wynika z jej winy. Jaka jest prawda w tej sprawie? Czy menadżerka gwiazd dopuściła się oszustwa i dokonała wyłudzenia kredytu? Do całej sprawy odniosła się już warszawska prokuratura.

 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zamieszani w aferę SKOK Wołomin?

 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez ponad siedem lat. Niestety ich małżeństwo zakończyło się pod sam koniec września. Początek rozpadu miał miejsce w marcu bieżącego roku. Wówczas to lider zespołu Ich Troje oznajmił swojej żonie, że chciałby zakończyć ich małżeństwo. Prędko przekazał kobiecie dokumenty rozwodowe do podpisania. Dominika mimo prób nie przekonała męża do zmiany decyzji. Niestety nie był to jedyny cios zadany przez Michała swojej żonie. W późniejszym czasie wyszedł na jaw romans lidera Ich Troje z tajemniczą kobietą poznaną w internecie.ś

ZOBACZ:
Mandaryna zdradza sekret Wiśniewskiego. Dlatego odeszła?

Na domiar złego w tym tygodniu media obiegła informacja o zarzutach postawionych Dominice Tajner. Chodzi dokładnie o podejrzenie wyłudzenia kredytu na bardzo wysoką kwotę. Menadżerka gwiazd miała skłamać przy składaniu deklaracji uzyskiwanych przychodów. Kobieta nie przyznaję się do winy. Sprawę skomentował rzecznik warszawskiej prokuratury.

PRZECZYTAJ TAKŻE: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

– W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione — Dominice Tajner — zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych — powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Dominika Tajner nie przyznała się do zarzucanych czynów. „Odmówiła też składania wyjaśnień” – dodał prokurator w rozmowie z PAP. Na dodatek według śledczych Dominika Tajner: „ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

ZOBACZ:
Korzystasz z Allegro? Przeczytaj to koniecznie

Warto dodać, że niegdyś kredyt w SKOK Wołomin zaciągnął Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje otrzymał kredyt o wysokości 2.8 milionów złotych. Uzyskane w ten sposób miał przeznaczyć na wykup nieruchomości, które w ostatecznym rozrachunku utracił przez zadłużenie.

źródło: Onet.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here