Barbara Kurdej-Szatan zdradza prawdę. Jest bardzo źle

0
Barbara Kurdej jest ciężko chora? Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu W Rytmie Serca za namową męża (Rafał Szatan) postanowiła wykonać badania.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Barbara Kurdej Szatan jest ciężko chora? Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu W Rytmie Serca za namową męża (Rafał Szatan) postanowiła wykonać badania. Wcześniej ten sam ruch zrobił Rafał, który za pośrednictwem żony stał się ambasadorem międzynarodowej akcji, która ma na celu walkę z typowo męskimi nowotworami. Para aktorów postanowiła publicznie wypowiedzieć się na temat swoich wyników. Najbardziej niepokojące wydały się te należące do Basi. Czyżby aktorka ponownie wzmagała się ze skutkami poważnej chrobry?

Barbara Kurdej Szatan jest ciężko chora?

Kurdej Szatan to gwiazda telewizji  Polsat i serialu „W Rytmie Serca”. Do niedawna aktorka występowała także w tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. W jej codziennych treningach cały czas wspierał ją jej mąż, Rafał Szatan. Nie ulega wątpliwości, że małżeństwo Szatanów jest bardzo zgrane. Dowodem na to może być ich ostatnia wspólna decyzja. Aktorka namówiła męża do wzięcia udziału w akcji Movember. Inicjatywa ma na celu przede wszystkim promocję profilaktyki wcześniejszego wykrywania nowotworów u mężczyzn. Z tego powodu Rafał Szatan wykonał kompleksową diagnostykę. Na szczęście mężczyźnie nic nie dolega i jest wręcz okazem zdrowia. Niestety inaczej sytuacja wygląda u Barbary.

ZOBACZ:
Rodzinna tragedia w serialu "Barwy Szczęścia"

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wykonać badania typowo dedykowane dla kobiet. Niestety ich wyniki nie do końca mogą napawać optymizmem. Wynika z nich, że ponownie na zdrowie aktorki ma wpływ borelioza, z którą walczyła przez wiele lat. Gwiazda nie zamierza jednak dać za wygraną i już zapowiedziała odpowiednie kroki w tej sytuacji. Odpowiednio zastosowana dieta ma być lekarstwem na problemy Basi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Wyniki badań

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

– Nadal wszystko jest aktywne, więc musiałam wrócić do leczenia. Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywaniu się grzybów i pasożytów — mówi ze smutkiem Barbara Kurdej-Szatan i dodaje — Trzeba jeść dużo witamin, dbać o siebie, być aktywnym — wylicza aktorka. – Broń Boże nie wolno leżeć plackiem! Organizm musi być silny, żeby móc z tymi bakteriami walczyć. Ćwiczyć lubię sama z siebie, szczególnie biegać, i zawsze to robiłam dla dobrej kondycji — mówiła aktorka.

ZOBACZ:
Mandaryna zdradza sekret Wiśniewskiego. Dlatego odeszła?

źródło: Onet.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here