Lech Wałęsa w szpitalu. Przed nim bardzo ciężki zabieg

0
Lecha Wałęsa trafił kolejny raz do szpitala. Były prezydent oraz sympatyk takich ugrupowań jak Koalicja Obywatelska, oraz Polskie Stronnictwa Ludowe ze...
Lech Wałęsa/ screen YouTube

Lech Wałęsa trafił kolejny raz do szpitala. Były prezydent oraz sympatyk takich ugrupowań jak Koalicja Obywatelska, oraz Polskie Stronnictwo Ludowe ze względu na pogarszający się stan zdrowia został skierowany na skomplikowany zabieg. Mirosław Szczerba — współpracownik prezydenta poinformował opinię publiczną w rozmowie z mediami o całej sytuacji. Z jego relacji wynika, że były lider Solidarności w niedługim czasie przejedzie bardzo skomplikowany zabieg chirurgiczny. Wygląda na to, że rekonwalescencja Lecha Wałęsy może potrwać długo. Jaki dokładnie zabieg chirurgiczny przejdzie Lech Wałęsa?

 

Lech Wałęsa w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia byłego lidera Solidarności?

 

W ten czwartek Lech Wałęsa zaskoczył swoich fanów na Facebooku. Prezydent opublikował zdjęcie, na którym znajdował się na szpitalnym łóżku. W mediach oraz w opinii publicznej zaczęło się wręcz roić od pytań dotyczących stanu zdrowia Wałęsy. Do tych pytań postanowił się odnieść bliski współpracownik byłego prezydenta — Mirosław Szczerba. Oznajmił on w rozmowie z mediami, że były prezydent aktualnie oczekuje na zabieg chirurgiczny, który ma się odbyć w najbliższym czasie. Dodał również, że czas hospitalizacji zależy w dużym stopniu od lekarzy.

ZOBACZ:
Polska zamarła. Woźniak-Starak napisała co myśli o...

PRZECZYTAJ TAKŻE: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

„Chciałbym państwa poinformować, że pan prezydent Lech Wałęsa jest na badaniach w szpitalu”. – napisał na Twitterze Mirosław Szczerba. Następnie dodał, że: „O tym, czy prezydent zostanie na dłużej, zadecydują lekarze”. – dodał Szczerba.

Lech Wałęsa przejdzie zabieg chirurgiczny

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Lech Wałęsa coraz częściej jest spotykany w szpitalu. Tym razem były prezydent ma przejść bardzo skomplikowany zabieg chirurgiczny. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że ma być to zabieg oczu. Były prezydent miał się w ostatnim czasie skarżyć na pogarszający wzrok. W takiej sytuacji lekarze postanowili podjąć daleko idące kroki. Niestety z tego powodu czas powrotu byłej głowy państwa może się drastycznie przeciągnąć.

 

Wałęsa i jego polityczne upodobania

 

Wałęsa przede wszystkim otwarcie popiera w ostatnim czasie takie ugrupowania jak Koalicja Obywatelska oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Mimo wszystko nie brakuje opinii, że swoimi wypowiedziami szkodzi opozycji. Były prezydent słynie ze swojego olbrzymiego ego, które wpływa na szereg jego bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi.

ZOBACZ:
Korzystasz z Allegro? Przeczytaj to koniecznie

źródło: Onet.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here