Doda szczerze o swoim uzależnieniu

Doda, Dorota Rabczewska

Doda, czyli właściwie Dorota Rabczewska od lat jest na ustach wielu polskich tabloidów. Kontrowersyjne stylizacje, swego czasu mocno burzliwy związek z Radkiem Majdanem, czy szczere wypowiedzi, w których nie brakowało wulgaryzmów. Ostatnio Rabczewska zaszokowała swoją metamorfozą. Jednego jej jednak nie można odmówić – olbrzymiej sławy. W najnowszym wywiadzie, piosenkarka powiedziała od czego była uzależniona.

Doda o uzależnieniu

O całej sprawie Doda powiedziała w wywiadzie dla portalu party.pl. Dotyczył on głównie reality show o nazwie „Love Island”, emitowanego przez stację Polsat. Dorota Rabczewska została zapytana przez reporterkę, czy to dobry sposób na poszukiwanie miłości. Piosenkarka uchyliła się od odpowiedzi twierdząc, że w kwestii miłości nie jest odpowiednią osobą do udzielania wskazówek. Powiedziała jednak, że nie jest fanką kiełkowania miłości publicznie, co zaobserwowała na własnym doświadczeniu życiowym.

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Odniosła się za to do popularności show „Love Island”. Doda zauważyła, że to był marketingowy strzał w „10” w programach reality show. Jako powody ogromnego sukcesu podaje następujące rzeczy: świetnie zrobiony casting, odseparowanie się od patologicznych dróg, pobudzających oglądalność (sceny seksu, alkoholowe libacje, przekleństwa) oraz inteligentny montaż z dowcipnym lektorem. Dorota Rabczewska przyznała szczerze, że była uzależniona od tego reality show, jak jej matka od „Zniewolonej”. Lubiła bardzo oglądać „Love Island” i jak sama twierdzi, tylko ze względu na wyjazd w trasę koncertową opuściła trzy ostatnie odcinki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Love Island. Wyspa Miłości to reality show emitowany na antenie telewizji Polsat. Finał pierwszej edycji miał miejsce 13 października 2019. Stacja Polsat już zapowiedziała drugi sezon programu. Prawdopodobnie emisja będzie odbywała się w te same dni tygodnia i godziny, czyli od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 22:15. Bliżej z zasadami reality show zapoznać można się na oficjalnej stronie Polsatu.

źródło: party.pl / informacja własna

Zyskujące popularność:

Piotr Pawlak
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.