Ranczo wraca na ekrany. Kogo zobaczmy?

8
Ranczo i 11 sezon już niedługo ponownie na antenie TVP? Fani stęsknili się za przygodami Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo/ screen YouTube

Serial Ranczo i jego 11 sezon już niedługo zagości ponownie na antenie TVP? Do tej pory najwięcej wiadomości padało na temat kinowej ekranizacji pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Okazuje się jednak, że być może razem z filmem powróci także serial. Fani z pewnością stęsknili się za przygodami Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski).  Niestety dziś już wiadomo, że jednej z kultowych postaci nie zobaczymy.

 

Serial Ranczo powraca

 

ZOBACZ TAKŻE: Doda szczerze o swoim uzależnieniu
Serial Ranczo zadebiutował na małym ekranie w roku 2006. Na początku mało kto wróżył serialowi sukces. Z tego właśnie powodu kilku znanych aktorów odmówiło wzięcia udziału w nagraniach do pierwszych odcinków. Wśród nich był między innymi Robert Gonera, którego zastąpił w roli Kusego Paweł Królikowski.

 

Serial Ranczo 11 sezon bez kultowych postaci?

 

ZOBACZ:
Gwiazda serialu Ranczo trafiła do więzienia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: PILNE! Rozbił się samolot. Na liście ofiar dzieci

Bez wątpienia bardzo barwną postacią serialu jest sprzedawczyni Jolka, w której postać wciela się Elżbieta Romanowska. Niestety według wstępnych doniesień aktorki najprawdopodobniej nie zobaczymy w najnowszym sezonie serialu. Do sedna sprawy odniosła się sama zainteresowana, która oznajmiła, iż wstępne przygotowania do 11 sezonu serialu już trwają. Romanowska przyznała przy tym, że niestety do tej pory nikt nie kontaktował się z nią w sprawie angażu do serialu oraz filmu. W takim przypadku aktorka oznajmiła, iż wątpi, aby cokolwiek uległo zmianie.

Bardzo ważną postacią na planie serialu od 2006 roku jest także Cezary Żak. Aktor wciela się w produkcji TVP w dwie postacie — wójta oraz proboszcza. Niestety okazuje się, że jego udział w najnowszych nagraniach do serialu to jedna wielka zagadka. W całej sprawie ma chodzić o wynagrodzenie dla aktora, który miałby żądać aż 500 tysięcy złotych za sezon. Niestety na tak wysokie wymagania nie chcą się zdecydować twórcy.

ZOBACZ:
Rodzinna tragedia w serialu "Barwy Szczęścia"

 

Krótko o serialu Ranczo

 

Ranczo – polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka, emitowany w TVP1 od 5 marca 2006 do 27 listopada 2016. Serial przez lata zyskał rzeszę fanów za sprawą bardzo oryginalnego scenariusza. Głównymi gwiazdami serialu są Ilona Ostrowska i Cezary Żak.

Źródło: YouTube, interia

POLECAMY RÓWNIEŻ:

8 KOMENTARZE

  1. Scenarzysta nie żyje serial już się skończył to tak jak z kiepskimi pierwsze odcinki miały klimat a później to już do niczego

  2. Ej skoro hajsu nie mają na żaka, to niech stworzą zbiórkę na patronajcie żeby wystarczyło, bo bez żaka nie da się zrobić Rancza. No chyba żeby zrobili 20 lat do przodu z wiekiem ale raczej sie nie da bo by musieli wszystko zmieniać razem z Wilkowyja mi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here