Rolnik szuka żony: Anna i Jakub zaskoczyli swoją decyzją

0
Anna i Jakub to tegoroczne gwiazdy 6 edycji programu Rolnik szuka żony w TVP. We wczorajszym finale, który poprowadziła Marta Manowska doszło do...
Jakub i Anna/ screen YouTube

Anna i Jakub to tegoroczne gwiazdy 6 edycji programu Rolnik szuka żony w TVP. We wczorajszym finale, który poprowadziła Marta Manowska, nastąpiła chwila prawdy na temat ich związku. Mimo że od początku ich relację układały się bardzo dobrze, to nie zabrakło plotek o rozstaniu. Wszyscy wierni widzowie czekali na ostateczny werdykt, który okazał się najlepszym z możliwych. Teraz już jesteśmy pewni, że Jakub i Anna są razem ze sobą i tworzą rodzinę wraz z nastoletnim Jankiem — synem Anny z jej poprzedniego związku. Na dodatek Ania zamieściła zdjęcie na instagramie, którym fani byli po prostu zachwyceni.

 

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony TVP

 

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Nie ulega wątpliwości, że tegoroczna edycja Rolnik szuka żony, była bardzo ekscytująca. Marta Manowska bez wątpienia będzie miała co wspominać w kolejnych edycjach. Pierwszy raz w historii reality show doszło do otwartej kłótni przed kamerami i wymiany siarczystych epitetów. W tym kontekście mowa jest oczywiście o Marlenie i Sewerynie. Ich para dla wielu była wręcz pewniakiem do stworzenia idealnego związku, lecz ostatecznie tak się nie stało. W takiej sytuacji na cichych faworytów wyrośli Anna i Jakub. Dziś już wiemy, że ich relację idą w bardzo dobrym kierunku.

ZOBACZ:
Rodzinna tragedia w serialu "Barwy Szczęścia"

Kim jest Anna z Rolnik szuka żony?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Anna to kobieta po przejściach, która do końca programu starała się nie okazywać uczuć. Mogliśmy być tego świadkami podczas wielu odcinków Rolnik szuka żony.  Powodem takiej sytuacji mają być jej negatywne doświadczenia z mężczyznami. Kandydatka Kuby przyznała, że w pewnych sytuacjach jest jej po prostu ciężko się otworzyć. Wielu widzów z tego powodu zastanawiało się, czy w takim stanie rzeczy Ania ukaże swoje uczucie przed Kubą? W ostatnich odcinkach można było zauważyć, że rolnik coraz bardziej wychodził z inicjatywą w tym aspekcie. Dziś już wiemy, że starania przyniosły pierwsze efekty.

A skoro jesteśmy już po finałowym odcinku to cała trójka dziękuję za ogrom wsparcia, wiary i miłych słów” – w taki sposób wspólne zdjęcie z Jakubem i synem Janem opisała Anna. Wygląda na to, że oboje poczuli do siebie zdecydowanie coś więcej. Czyżby Marta Manowska już niedługo będzie mieć kolejny ślub uczestników Rolnik szuka żony? My z naszej strony Annie i Jakubowi życzymy mnóstwo szczęścia i miłości.

Źródło: Instagram/ TVP

Zyskujące popularność:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here