Gwiazda wyleci z TVN z hukiem? Sensacyjne domysły

3
TVN

W ostatnim czasie wiele słychać o zwolnieniach w telewizji. Na pierwszym planie pojawia się najczęściej TVP, które doprowadziło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Czy podobne zmiany szykują się w TVN? Wskazywać na to może wypowiedź jednej, z głównych gwiazd stacji.

Gwiazda TVN odejdzie ze stacji?

Czy Kinga Rusin, która od około 20 lat jest jedną, z głównych twarzy stacji TVN pożegna się z dotychczasowym pracodawcą? Lawina komentarzy i domysłów ruszyła po wypowiedzi, której gwiazda udzieliła dziennikowi Fakt. Zobaczcie, o jaki komentarz poszło. Czekamy też na Wasze opinie, czy macie podobne odczucia.

Kinga Rusin jest aktualnie między innymi prowadzącą programu śniadaniowego, Dzień Dobry TVN. Rusin została zapytana przez dziennikarza, czy nie obawia się o swoją pozycję. Zasugerował jej, że może podzielić drogę Moniki Zamachowskiej, która w konkurencyjnym paśmie śniadaniowym (TVP – Pytanie na Śniadanie) była od około 30 lat, a jej pracodawca postanowił przewietrzyć plan serialu. Gwiazda odpowiedziała wymijająco na to pytanie, ale przeprowadzający wywiad pociągnął ten wątek dalej. Dopytał, czy Kinga Rusin uważa, że jest nie do „zdarcia” w TVN-ie. – Każdy jest do „zdarcia”. Nie tworzę scenariuszy na zaś. Co ma być, co będzie. Po tej odpowiedzi Internauci zaczęli snuć domysły. Kinga Rusin do tej pory była bardzo pewna siebie, a tutaj jednak, pokusiła się o pewną nutkę tajemniczości.

ZOBACZ:
Rodzinna tragedia w serialu "Barwy Szczęścia"

Czy to po prostu skromność i Internauci wyolbrzymiają? A może rzeczywiście jest coś na rzeczy i TVN pójdzie w ślady TVP – odświeżając plan swojego pasma śniadaniowego? Z pewnością to nie koniec tej sprawy. Będzie ona żyła jeszcze przez pewien czas w plotkarskich portalach.

źródło: inf. własna / FAKT

Zobacz także:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

3 KOMENTARZE

  1. Mam wrażenie że pani Rusin nie jest profesjonalna, rasowa dziennikarką lecz zagorzałą działaczka „ekologiczna” która nie przyjmuje do wiadomości argumentów drugiej strony. To nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem który powinien cechować dziennikarzy z dobrych stacji a chyba za taką chce się uważać TVN.

    2
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here