Zaskakująca obsada trenerów w The Voice Senior

The Voice Senior premiera już niedługo w TVP. Trenerami będą gwiazdy polskiej muzyki, a wśród nich zasiądzie Andrzej Piaseczny. The Voice of Poland...
The Voice Senior/ screen YouTube

The Voice Senior premiera już niedługo w TVP. Trenerami będą wybitne gwiazdy polskiej muzyki, a wśród nich zasiądzie Andrzej Piaseczny. Z kim popularny piosenkarz będzie rywalizować o najlepsze głosy uczestników programu? Bardzo ciekawa wydaje się również kwestia prowadzących muzyczne show. W porównaniu do The Voice of Poland zajdą w tym aspekcie pewne zmiany. Z pewnością nie zobaczymy Marceliny Zawadzkiej i Macieja Musiała. Kto ich zastąpi i kto zasiądzie w roli trenerów? Tak się składa, że wiemy na ten temat wszystko.

 

Nowy program muzyczny telewizji publicznej

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

The Voice Senior to program pokrewny dla The Voice of Poland oraz The Voice Kids. Różnica polega jedynie na granicach wiekowych. Do występu w The Voice Senior jest wymagane ukończenie 60 roku życia. Nie ulega wątpliwości, że tercet programów The Voice to gwarancja osiągnięcia sukcesu. Nie trzeba koniecznie wygrać któryś z trzech programów, aby zaistnieć na scenie muzycznej. Przykładów na to jest od groma. Najlepszym z nich jest Viki Gabor, która zajęła w The Voice Kids drugie miejsce. Następnie 12-latka reprezentując nasz kraj, zwyciężyła w konkursie Eurowizji dla dzieci.

 

Gwiazdy polskiej muzyki w nowym The Voice

 

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Nie ulega wątpliwości, że The Voice Senior przyniesie TVP spore zainteresowanie. Prowadzącymi program mają być Marta Manowska oraz Tomasz Kammel. W fotelach trenerów ujrzymy takie gwiazdy jak Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 7 grudnia o godzinie 20.05 w TVP2. Z pewnością będzie to jedna z najciekawszych premier pod koniec tego roku.

Czym jest The Voice Senior?

The Voice Senior to program z gamy The Voice. Podobnie jak The Voice of Poland oraz The Voice Kids ma on na celu wyłonienie najlepszych głosów spośród zgłoszonych uczestników. Wymogiem do wzięcia udziału w show jest przede wszystkim ukończenie 60. roku życia. Polska będzie piątym krajem, który podjął się jego produkcji. Wcześniej zrobiły to Rosja, Niemcy, Holandia oraz Belgia.

Źródło: wp.pl, TVP, YouTube

Zyskujące popularność: