Małgorzata Rozenek jest załamana. Lekarze są bezradni

4
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan walczą o dziecko. Gwiazda TVN i programu „Projekt Lady” przyznała, że chciałaby mieć...
Małgorzata Rozenek/ screen YouTube

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan walczą o dziecko. Gwiazda TVN i programu „Projekt Lady” przyznała, że chciałaby mieć z aktualnym mężem potomstwo. Niestety w obecnym stanie rzeczy nie jest to takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Rozenek jest już po 40-stym roku życia. W tym wieku ciężko już o zajście w ciążę. Mimo że prezenterka prowadzi zdrowy tryb życia, to jeden czynnik z przeszłości w szczególny sposób rzutuje na teraźniejszość i jej wspólne plany z mężem. Niestety medycyna w tym przypadku rozkłada ręce. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja dla małżeństwa popularnych celebrytów?

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan walczą o dziecko

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Gwiazda TVN i prowadząca program „Projekt Lady” – Małgorzata Rozenek od ponad trzech lat jest w szczęśliwym związku z Radkiem Majdanem. Nie ulega wątpliwości, że ich małżeństwo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju. Ich miłość jest z pewnością wielka, lecz wciąż brakuje jego owocu. Mowa tu oczywiście o dziecku. Małgorzata ma już dwójkę synów, lecz z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Z kolei Radosław Majdan z małżeństwa z Dorotą Rabczewską dzieci się nie doczekał. Czy parze uda się dochować własnego potomstwa?

ZOBACZ:
"MasterChef" zniknie z ekranu? Sensacyjne doniesienia ws. TVN

 

Starania gwiazd o dziecko

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

Małgorzata Rozenek wcześniej raczej nie planowała kariery w telewizji. Ukończyła studia prawnicze z tytułem doktora nauk prawnych. Wcześniej jako nastolatka uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie na samym wejściu została poinformowana o konsekwencjach swojej decyzji. Chodzi dokładnie o konsekwencje zdrowotne, jakie niesie za sobą uprawianie baletu. Małgorzata w jedynym z wywiadów przyznała, że była ostrzegana, że taniec może spowodować u niej problemy z zajściem w ciążę. Chodzi tu przede wszystkim o ścisłą dietę, która może negatywnie wpłynąć na organizm kobiety. Prezenterka przyznała, że wiele z jej koleżanek ze szkoły baletowej nigdy nie zaszło w ciążę. Jej się to udało, lecz przeszłość w szkole baletowej i wiek powodują, że jej szansę na kolejne dziecko są po prostu minimalne.

– Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. –  wyznała w jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek.

ZOBACZ:
Polska zamarła. Woźniak-Starak napisała co myśli o...

źródło: TVN/ Party

Zyskujące popularność:

4 KOMENTARZE

  1. Już dawno wszyscy wiedzieli , że Rozenkowa nie będzie miała dziecka , jest po prostu za stara!!!! Wiek 50 lat nie jest już do rodzenia dzieci , niech czeka na wnuki , a to już niedługo , chwali się , że Stach ma narzeczoną, może coś za parę lat z tego będzie :))))

    1
    2
  2. Żałosne Hania to są Twoje komentarze. Każda kobieta, w każdym wieku ma prawo mieć dziecko. Łączenie macierzyństwa z wychowywanjem wnuków da się pogodzić. Wkońcu jest super sprawna kpbietą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here