Michał Wiśniewski zaskakuje. Czy ogłosi wspaniałą nowinę?

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza nowa dziewczyna o imieniu Paulina budzą spore zainteresowanie wśród fanów lidera Ich Troje. Czy Dominika Tajner...
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza nowa dziewczyna o imieniu Paulina budzą spore zainteresowanie wśród fanów lidera Ich Troje. Trzeba przyznać, że piosenkarz ma olbrzymi rozmach. Warto przypomnieć, że dopiero pod koniec września wziął rozwód ze swoją czwartą żoną, którą była Dominika Tajner. Nie jest jednak tajemnicą fakt, że Wiśniewski spotykał się z 35-latką jeszcze w czasie trwania małżeństwa. Według mediów to właśnie Paulina miała wpłynąć na rozpad związku Wiśniewskich. Dziś portale plotkarskie informują również, że nowa miłość Michała spodziewa się z nim potomka.

 

Michał Wiśniewski i tajemnicza Paulina

 

Lider zespołu Ich Troje niedawno wziął rozwód. Dominika Tajner w całej sprawie miała bardzo mało do powiedzenia. Mąż z dnia na dzień poinformował ją o swojej decyzji, a następnie podsunął do podpisania dokumenty rozwodowe. Żadne próby ratowania małżeństwa się nie udały. Bez wątpienia był to spory cios dla ubiegłorocznej uczestniczki programu „Taniec z Gwiazdami”. Po pewnym czasie okazało się, że Michał długo nie zamierzał być sam i prawdopodobnie jeszcze przed podjęciem decyzji o rozwodzie poznał 35-letnią Paulinę. Nie ulega wątpliwości, że był to olbrzymi cios dla jego czwartej żony.

 

Jak lider Ich Troje poznał Paulinę?

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Michał i jego tajemnicza Paulina mieli się poznać na jednym z portali randkowych. Kobieta ma już za sobą kilka związków, z których posiada aż czwórkę potomstwa. Nie jest również w żaden sposób związana ze światem polskiego show-biznesu. Pochodzi i mieszka w Warszawie, a z zawodu ma być prawnikiem. Niedawno media obiegła informacja, że wraz ze swoimi dziećmi wprowadziła się do domu Michała w Magdalence. Na tym jednak nie kończą się rewelacje na temat ich związku.

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

 

Wiśniewski będzie ojcem?

Okazuje się również, że Paulina i Michał Wiśniewski być może spodziewają się dziecka. Dla ich obu byłby to piąty potomek. Warto w tym miejscu przypomnieć, że lider zespołu Ich Troje z drugiego i trzeciego małżeństwa ma czworo potomstwa-troje córek i jednego syna. Z kolei Paulina ma również czwórkę pociech. Niestety jak do tej pory piosenkarz nie skomentował tych doniesień. Był pytany o to wprost przez dziennikarzy TVP, lecz nie udzielił żadnej odpowiedzi. Jaka jest zatem prawda na ten temat? Trudno na ten moment cokolwiek powiedzieć.

źródło: Fakt / źródło własne

Zyskujące popularność:

9 KOMENTARZE

  1. Biedne te jego żony, jak tu liczyć na takiego partnera? Narobić dzieci i zostawić. Jaki to przykład rodziny? Szczególnie Dominika, taka super babka, ale chyba była ślepa.

    6
    1
  2. Naiwne kobiety to nie koniec zwiazkow Jego jeszcze ze dwa razy sie ozeni jak by mi doplacali to bym Go nie chciala czym ten czlowiek reprezentuje ani wygladem ani kultura

  3. Jeśli to prawda tak jak pisza tabloidy że chciał rozwodu bo żona mu się znudziła trzeba było się nie zenic coś z nim nie tak psychiatra się kłania A te baby jak do ula lecą ja bym go za darmo nie chciała ani za dopłatą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here