Kuba Wojewódzki wyjawił zabawny fakt z przeszłości. O co chodzi?

Kuba Wojwódzki

Kuba Wojewódzki, niekwestionowany „król stacji TVN” wystąpił ostatnio w niecodziennej dla siebie roli, ponieważ tym razem to on udzielał wywiadu. Rozmowa odbyła się w ramach kampanii firmy Huawei – „Make it possible stories”.

Wojewódzki choć często kontrowersyjny jest bez dwóch zdań jednym z najchętniej oglądanych na ekranie celebrytów. Od ponad 10 lat prowadzi swój program na antenie stacji TVN. A u siebie na kanapie gościł najróżniejszych celebrytów polskiego show-biznesu.

Kuba Wojewódzki zdecydowanie ma talent do przyciągania widzów. Wiele osób zarzuca mu brak powagi i profesjonalizmu w tym co robi. Stąd też tyle kontrowersji związanych z jego osobą. Dodatkowo celebryta nie kryje się ze swoimi słabościami do młodych kobiet i drogich aut. Jednak lata kariery w telewizji pokazują, że widzowie już przyzwyczaili się do stylu bycia Kuby. Co więcej teraz dopiero zaczęto doceniać jego talent.

Co zdradził Kuba Wojewódzki?

To, że Kuba ma spore grono fanów zarówno wśród Polaków jak i polskich celebrytów świadczy chociażby fakt, że jego konto na Instagramie jest jednym z najchętniej obserwowanych w Polsce. Warto dodać, że w ubiegłym roku Wojewódzki wydał swoją autobiografię pt. „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”. Książka do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Marcinem Tyszką wyjawił, że jeszcze za czasów szkolnych rozwiązywał tzw. test preferencji zawodowych. Z testu, który rozwiązał wynikało, że w przyszłości powinien on wykonywać proste prace budowlane. Co więcej Wojewódzki zaznaczył, iż w szkole średniej spędził 2 dwa lata więcej niż powinien, ponieważ dwukrotnie nie zdał do następnej klasy.

„Po dwóch miesiącach dostałem się na ekskluzywny wydział dziennikarstwa” – powiedział Kuba. Gwiazdor jest wyraźnie dumny z tego co osiągnął, pomimo tego, że wpajano mu w szkole, iż się do tego nie nadaje. Jak widać szkolny bunt wyszedł mu na dobre. O tym oraz o innych historiach z życia „króla TVN” możemy przeczytać więcej w wspomnianej już autobiografii.

  1. Ostateczna decyzja TVP. Kurdej-Szatan i Zamachowska zwolnione
  2. Kuba Wojewódzki ma brata? Kim jest Tomasz Wojewódzki?
  3. Gwiazda wyleci z TVN z hukiem? Sensacyjne domysły
  4. Ostateczna decyzja TVP. Kurdej-Szatan i Zamachowska zwolnione
  5. Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP
  6. Małgorzata Kożuchowska popłakała się u Wojewódzkiego