Kuba Wojewódzki wyjawił zabawny fakt z przeszłości. O co chodzi?

0
Kuba Wojwódzki

Kuba Wojewódzki, niekwestionowany „król stacji TVN” wystąpił ostatnio w niecodziennej dla siebie roli, ponieważ tym razem to on udzielał wywiadu. Rozmowa odbyła się w ramach kampanii firmy Huawei – „Make it possible stories”.

Wojewódzki choć często kontrowersyjny jest bez dwóch zdań jednym z najchętniej oglądanych na ekranie celebrytów. Od ponad 10 lat prowadzi swój program na antenie stacji TVN. A u siebie na kanapie gościł najróżniejszych celebrytów polskiego show-biznesu.

Kuba Wojewódzki zdecydowanie ma talent do przyciągania widzów. Wiele osób zarzuca mu brak powagi i profesjonalizmu w tym co robi. Stąd też tyle kontrowersji związanych z jego osobą. Dodatkowo celebryta nie kryje się ze swoimi słabościami do młodych kobiet i drogich aut. Jednak lata kariery w telewizji pokazują, że widzowie już przyzwyczaili się do stylu bycia Kuby. Co więcej teraz dopiero zaczęto doceniać jego talent.

ZOBACZ:
"MasterChef" zniknie z ekranu? Sensacyjne doniesienia ws. TVN

Co zdradził Kuba Wojewódzki?

To, że Kuba ma spore grono fanów zarówno wśród Polaków jak i polskich celebrytów świadczy chociażby fakt, że jego konto na Instagramie jest jednym z najchętniej obserwowanych w Polsce. Warto dodać, że w ubiegłym roku Wojewódzki wydał swoją autobiografię pt. „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”. Książka do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Marcinem Tyszką wyjawił, że jeszcze za czasów szkolnych rozwiązywał tzw. test preferencji zawodowych. Z testu, który rozwiązał wynikało, że w przyszłości powinien on wykonywać proste prace budowlane. Co więcej Wojewódzki zaznaczył, iż w szkole średniej spędził 2 dwa lata więcej niż powinien, ponieważ dwukrotnie nie zdał do następnej klasy.

„Po dwóch miesiącach dostałem się na ekskluzywny wydział dziennikarstwa” – powiedział Kuba. Gwiazdor jest wyraźnie dumny z tego co osiągnął, pomimo tego, że wpajano mu w szkole, iż się do tego nie nadaje. Jak widać szkolny bunt wyszedł mu na dobre. O tym oraz o innych historiach z życia „króla TVN” możemy przeczytać więcej w wspomnianej już autobiografii.

  1. Ostateczna decyzja TVP. Kurdej-Szatan i Zamachowska zwolnione
  2. Kuba Wojewódzki ma brata? Kim jest Tomasz Wojewódzki?
  3. Gwiazda wyleci z TVN z hukiem? Sensacyjne domysły
  4. Ostateczna decyzja TVP. Kurdej-Szatan i Zamachowska zwolnione
  5. Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP
  6. Małgorzata Kożuchowska popłakała się u Wojewódzkiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here