Lech Wałęsa o swoim zdrowiu. Złe wiadomości

0
Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Kilka dni temu Internet obiegła informacja, że Lech Wałęsa przebywa w szpitalu. Były Prezydent co prawda wypisał już się z kliniki, ale niepokoją informacje o jego stanie zdrowia.

Lech Wałęsa o swoim zdrowiu

Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przeszedł zabieg w Szpitalu w Gdańsku. Był to zabieg okulistyczny, a konkretnie usunięcie zaćmy. Wszystko działo się w piątek, a już w niedzielę Lech Wałęsa wypisał się ze szpitala i wrócił do swoich codziennych obowiązków. Rzecz jasna zalecenia lekarzy mówią wprost, że powinien przynajmniej przez jakiś czas się oszczędzać.

Z OSTATNIEJ CHWILI: CBA zatrzymało burmistrza i urzędników. Spektakularna akcja

Sam Lech Wałęsa podzielił się z Internautami informacjami o swoim stanie zdrowia. Na łamach Super Expressu ocenił swój pobyt w Szpitalu w Gdańsku – Lekarze mnie nie uśpili. Byłem przytomny. Operacja trwała około godziny. Wszystko się goi, noszę teraz takie białe okulary. A od dawna noszę z kolei na co dzień żółte okulary, bo ja bardzo łzawię, więc one mi pomagają.

Niepokojące są za to informacje, które Lech Wałęsa przekazał „SE”, odnośnie jego lewego oka –  Już w tym życiu chyba nie będę widział na lewe oko. Mam już swój wiek, więc tu się nie da zrobić za wiele – powiedział były Prezydent.

ZOBACZ:
"MasterChef" zniknie z ekranu? Sensacyjne doniesienia ws. TVN

Mimo nie najlepszego stanu oka, Lecha Wałęsy nie opuszcza humor. W rozmowie z dziennikarzem „SE” zażartował w swoim stylu – Wie pan, takie dobre rzeczy to jakoś widzę, np. przyjaciół widzę, a nieprzyjaciół nie widzę.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Władimir Putin zaprezentował nową broń. Świat patrzy z zaciekawieniem

Warto przypomnieć, że Lech Wałęsa przeszedł już drugą operację na oczy w ciągu ostatniego pół roku. Około 6 miesięcy temu były Prezydent był operowany na prawe oko, na które, jak sam powiedział widzi nierówno. Tym razem został poddany zabiegowi lewego oka. Lechowi Wałęsie życzymy, jak najszybszego powrotu do zdrowia! Oby nie sprawdził się scenariusz utraty wzroku w lewym oku…

źródło: Super Express

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here