Netflix. Tego o nim nie wiedzieliście!

0
Netflix

Netflix jest obecnie największą platformą streamingową na świecie. Nie bez powodu. Sukces twórców Netflixa polega przede wszystkim na tym, iż wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich użytkowników. Tak stało się i tym razem. Firma niedawno poinformowała użytkowników o nowej funkcji mającej pomóc w spełnieniu oczekiwań widzów.

Jak już wspomnieliśmy Netflix zawdzięcza sukces swojemu formatowi. Indywidualne propozycje filmów i seriali dopasowanych do gustu użytkownika, funkcja zapamiętywania momentu, w którym zakończyliśmy oglądanie, możliwość oglądania offline oraz wygodna aplikacja daje użytkownikowi niezwykły komfort. Co prawda za tego rodzaju udogodnienia trzeba zapłacić i to często niemało. Jednak i tutaj znalazło się rozwiązanie, ponieważ Netflix posiada opcję dzielenia się kontem z innymi użytkownikami, co pozwala zmniejszyć koszty do symbolicznej sumy.

Dodatkowo Netflix dba o swoich użytkowników wprowadzając coraz to nowsze filmy i seriale. Nie tylko te, które już są dostępne, ale również te produkcji samego Netflixa. Warto zaznaczyć, iż na platformie znajdziemy jeszcze spore braki w niektórych produkcjach, lecz platforma w trosce o swój wizerunek na bieżąco je uzupełnia.

ZOBACZ:
"MasterChef" zniknie z ekranu? Sensacyjne doniesienia ws. TVN

Netflix – nowa funkcja

Netflix dba o swój wizerunek także poza swoją stroną internetową. Platforma posiada swoje oficjalne konta na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. To tam fani mogą dowiedzieć najnowszych informacji o serialach i filmach, a także podyskutować w komentarzach między sobą. Co więcej na wiele z tych komentarzy Netflix z reguły odpowiada.

Mimo tak wielkiej popularności, platforma wciąż nie rezygnuje z ciągłego zaskakiwania swoich użytkowników. Ostatnia informacja opublikowana właśnie na jednym z portali społecznościowych wywołała większe zdziwienie niż się tego zapewne spodziewano.

Mowa tu o stronie, gdzie zbierane są filmowe i serialowe życzenia użytkowników. Wystarczy zalogować się na https://help.netflix.com/en/titlerequest. Użytkownik może jednorazowo zaproponować 3 dowolne tytuły, które nie są jeszcze dostępne, a które chciałby obejrzeć. Ta strona z pewnością ułatwi zadanie zarówno użytkownikom jak i pracownikom platformy, ponieważ jak dotąd mnóstwo takich próśb fani nadsyłali w komentarzach na Facebooku czy Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here