Netflix. Tego o nim nie wiedzieliście!

Netflix

Netflix jest obecnie największą platformą streamingową na świecie. Nie bez powodu. Sukces twórców Netflixa polega przede wszystkim na tym, iż wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich użytkowników. Tak stało się i tym razem. Firma niedawno poinformowała użytkowników o nowej funkcji mającej pomóc w spełnieniu oczekiwań widzów.

Jak już wspomnieliśmy Netflix zawdzięcza sukces swojemu formatowi. Indywidualne propozycje filmów i seriali dopasowanych do gustu użytkownika, funkcja zapamiętywania momentu, w którym zakończyliśmy oglądanie, możliwość oglądania offline oraz wygodna aplikacja daje użytkownikowi niezwykły komfort. Co prawda za tego rodzaju udogodnienia trzeba zapłacić i to często niemało. Jednak i tutaj znalazło się rozwiązanie, ponieważ Netflix posiada opcję dzielenia się kontem z innymi użytkownikami, co pozwala zmniejszyć koszty do symbolicznej sumy.

Dodatkowo Netflix dba o swoich użytkowników wprowadzając coraz to nowsze filmy i seriale. Nie tylko te, które już są dostępne, ale również te produkcji samego Netflixa. Warto zaznaczyć, iż na platformie znajdziemy jeszcze spore braki w niektórych produkcjach, lecz platforma w trosce o swój wizerunek na bieżąco je uzupełnia.

Netflix – nowa funkcja

Netflix dba o swój wizerunek także poza swoją stroną internetową. Platforma posiada swoje oficjalne konta na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. To tam fani mogą dowiedzieć najnowszych informacji o serialach i filmach, a także podyskutować w komentarzach między sobą. Co więcej na wiele z tych komentarzy Netflix z reguły odpowiada.

Mimo tak wielkiej popularności, platforma wciąż nie rezygnuje z ciągłego zaskakiwania swoich użytkowników. Ostatnia informacja opublikowana właśnie na jednym z portali społecznościowych wywołała większe zdziwienie niż się tego zapewne spodziewano.

Mowa tu o stronie, gdzie zbierane są filmowe i serialowe życzenia użytkowników. Wystarczy zalogować się na https://help.netflix.com/en/titlerequest. Użytkownik może jednorazowo zaproponować 3 dowolne tytuły, które nie są jeszcze dostępne, a które chciałby obejrzeć. Ta strona z pewnością ułatwi zadanie zarówno użytkownikom jak i pracownikom platformy, ponieważ jak dotąd mnóstwo takich próśb fani nadsyłali w komentarzach na Facebooku czy Instagramie.