Weronika Rosati przeżyła najgorsze. To był istny horror

Weronika Rosati i Robert Śmigielski mieli poważne problemy w związku? Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu „Zawsze Warto” w jednym z wywiadów przyznała...
Weronika Rosati/ screen YouTube

Weronika Rosati i Robert Śmigielski mieli poważne problemy w związku? Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu „Zawsze Warto” w jednym z wywiadów przyznała, że jej poprzedni związek był prawdziwą traumą. Aktorka mówi wprost, że cieszy się z tego, że jej koszmar już dawno się zakończył. Warto również podkreślić, że sytuacja aktorki była bardzo zła. Miała ona skrajnie negatywny wpływ na pracę zawodową uzdolnionej artystki. Co w takim razie działo się w związku Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego?

 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski zaskoczył. Oto jego plan ws. TVP

Gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze Warto” – Weronika Rosati od 2016 roku była w związku z Robertem Śmigielskim. Na początku nic nie wskazywało na to, aby w życiu córki popularnego polskiego polityka działo się coś niepokojącego. Aktorka wystąpiła w tamtym czasie w wielu filmach. Wydawało się, że wszystko jest w należytym porządku. Niestety prawda okazała się wręcz tragiczna. Weronika przeżyła prawdziwą traumę, o której postanowiła powiedzieć mediom wraz z początkiem 2019 roku.

PRZECZYTAJ: M jak miłość. Prawdziwy dramat w najbliższych odcinkach

 

Weronika Rosati szczerze o byłym partnerze

Weronika Rosati w rozmowie z mediami przyznała, że była często bita przez swojego byłego partnera. Tego typu sytuację miały miejsce nawet w momencie, kiedy aktorka była w ciąży. Niestety sytuacja nie uległa zmianie po narodzinach małej Elizabeth Valentin. Aktorka wyznała, że raz trzymając na rękach córkę, została uderzona przez Roberta Śmigielskiego. Rosati w 2018 roku odeszła od swojego oprawcy. Po tej decyzji rozpoczęła z nim walkę o prawo do opieki nad ich córką. Sprawę na bieżąco monitorowały media. Ostatecznie warszawski sąd wydał postanowienie o ograniczeniu praw rodzicielskich dla Śmigielskiego.

„Mówiłam także rodzicom, gdy próbowałam zadzwonić na policję, wyszarpał mi telefon. Raz się dodzwoniłam, nie przedstawiłam się, zrezygnowałam. Co miałam powiedzieć? Weronika Rosati zgłasza, że partner ją uderzył? Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach” – ujawniła Weronika Rosati.

źródło: Party.pl / źródło własne

Polecamy również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here