Biedronka wcale nie najtańsza. Wiemy gdzie zapłacisz mniej!

4
22783
Biedronka, źródło: WP.pl

Sieć sklepów Biedronka bez dwóch zdań jest na szczycie rankingu, jeśli chodzi o ulubione sklepy Polaków. Przede wszystkim ze względu na to, że uchodzi za jeden z najtańszych w kraju. Co więcej nie można zaprzeczyć, iż szeroki asortyment produktów – niespożywczych – jest także niemałą zachętą dla klientów.

Biedronka mimo, że uważana za najtańszą sieć handlową w Polsce – w mniej pozytywnym tego słowa znaczeniu -to już od lat bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku. Już jakiś czas temu sieć została przejęta przez portugalskie przedsiębiorstwo o nazwie Jerónimo Martins. Grupa ta jest też właścicielem popularnej sieci drogerii Hebe, co nie zmienia faktu, że to Biedronka generuje prawie 3/4 dochodów JM.

Zmiana właściciela sieci Biedronka wyszła klientom na dobre. Obecnie w Polsce istnieje aż blisko 3 tysiące punktów sklepowych. Dodatkowo ostatnimi czasy obserwuje się w nich wielkie zmiany. Taka decyzja właściciela ma zapoczątkować modernizację marki. Dowodem na to jest choćby nowo otwarty w Warszawie sklep Biedronki, który zdecydowanie różni się od pozostałych, zarówno stylem jak i ilością udogodnień. Oczywiście do ideału jeszcze daleko, mimo to jest to niezmienny ulubieniec wśród Polaków.

ZOBACZ TEŻ: Nowa Biedronka robi wrażenie! Nie uwierzysz co wymyślili!

Biedronka wcale nie najtańsza?

Z pewnością tego, że Biedronka ma opinię najbardziej opłacalnego na zakupy sklepu nie da się już zmienić. Sieć faktycznie dba o to, aby pozostać w Polsce liderem najtańszych zakupów, proponując naprawdę konkurencyjne ceny. Mimo wszystko da się zrobić zakupy mniejszym kosztem niż w Biedronce.

Sumy, które możemy zaoszczędzić kupując w tym sklepie nie są zbyt wielkie. Jednak w skali miesiąca czy roku mogą zmienić się w pokaźną kwotę. Ostatnio przeprowadzone badania przez firmę ASM Sales Force Agency wykazały, że to nie Biedronka oferuje najlepsze ceny.

Wszyscy, którzy lubią trochę zaoszczędzić powinni wiedzieć, że sklepem, gdzie tanim kosztem można zrobić zakupy jest Kaufland. Niemiecka sieć sklepów należy do grupy Schwarz. Należy do niej także Lidl, który również jest uważany za sklep godny miana najtańszego w Polsce.

4 KOMENTARZE

  1. Z pewnością ani Kaufland ani Lidl nie są tańsze od Biedry ! Co do Kauflanda to wpienia mnie to iż ceny na półkach nie zgadzają się z tymi przy kasie! Około 30% towaru jest droższa sprawdzając później paragon !

  2. Wszystkie są drogie dzisiaj w Biedronce jest pikolo po 7 zł a w kaflandzie po 10 zł takie są różnice a na drugi dzień odwrotnie żeby klient latał trza by było cały dzień po sklepach chodzić a po drugie ceny kombinują za pużno zmieniają itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here