Margaret zniknie z show-biznesu? Szokujący wpis na Instagramie

0
Margaret

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek na polskim rynku muzycznym. Ostatnie występy w roli jurorki jednego z telewizyjnych programów stacji TVP – „The Voice of Poland” – zapewniły jej jeszcze większą popularność.

Gwiazda muzyki pop po raz pierwszy pokazała się szerszej publiczności w programie „Szansa na Sukces”. Wystąpiła tam dwukrotnie. Najpierw jako solistka, później ze swoim ówczesnym zespołem. Margaret wykorzystała daną jej szansę i pozostała w show-biznesie do dzisiaj. Poza karierą muzyczną robi ona również karierę w telewizji. Poza tym, że wystąpiła we wspomnianym „The Voice of Poland, gwiazda występuje również w wielu reklamach. Dlatego często jest z nimi kojarzona. Głównie z markami Coca-Cola i Play.

W 2014 Margaret wydała swój debiutancki album zatytułowany Add the Blonde. Jednak wokalistka już wcześniej pokazała, że umie się wstrzelić w gust polskiej młodzież i nie tylko, ponieważ znalazł się na liście hitów także za granicą. Mowa tu o singlu Thank You Very Much, który promował jej wcześniejszy minialbum. Jeszcze tego roku piosenkarka wydała swój 4. album – Gaja Hornby.

Margaret zniknie ze sceny?

Swoją nową płytę Margaret promowała już jakiś czas temu. Gwiazda opublikowała w sieci filmik, na którym śpiewa jeden z utworów pochodzącego z jej nowej płyty, o tym samym tytule. Nie wiadomo jeden czy fani Margaret będą mogli jeszcze usłyszeć nowe piosenki na żywo.

Margaret opublikowała na Instagramie wpis o swoich najbliższych planach na przyszłość. Wokalistka pisze, że ostatnia płyta, wiąże się z wieloma zmianami w jej życiu. A także, iż pracowity rok odbił się na jej zdrowiu, a więc niestety przez dłuższy okres jej nie będzie, również w Internecie. Dodała też, że wróci jak tylko wyzdrowieje, lecz nie podała dokładnego terminu.

Instagram

Fani bardzo przeżywają chorobę idolki. Wielu z nich komentuje pod wpisem piosenkarki. Życzą jej przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Warto dodać, że takie życzenia złożyła jej nawet Edyta Herbuś. Z pewnością wszyscy mają nadzieję, że Margaret dojdzie do siebie i nie straci kondycji. Tym bardziej, że wokalistka nie określiła dokładnie na ile znika ze sceny.Czy odbije się to na jej karierze?

 

  1. Małgorzata Rozenek jest załamana. Lekarze są bezradni
  2. Weronika Rosati przeżyła najgorsze. To był istny horror
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę? Kim jest Katarzyna?
  4. Gwiazda wyleci z TVN z hukiem? Sensacyjne domysły
  5. Ostateczna decyzja TVP. Kurdej-Szatan i Zamachowska zwolnione
  6. Doda szczerze o swoim uzależnieniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here