Rossmann rozpętał burze. Inne drogerie stracą klientów?

Rossmann
fot. Pixabay

Promocje są tym, co najbardziej pociąga klientów. Jakość produktów, a także ich ceny są głównymi kryteriami, którymi kierują się Polacy przy wyborze miejsca zakupów. Można powiedzieć, że jakość idzie w parze w drogeriach sieci Rossmann. Świadczą o tym chociażby liczby. Niemiecka sieć jest liderem sprzedaży artykułów drogeryjnych, a w Polsce posiada już prawie 1500 sklepów. Dlatego i tym razem konkurencja przeżyła prawdziwy szok.

Rossmann promocje, jakich jeszcze nie było

Konkurencja przeżyła prawdziwy szok. Mniejsze drogerie mogą się naprawdę obawiać o swoich klientów. Wielkopowierzchniowe sklepy Rossmann przejęły już większą część rynku i robią wszystko, by przeciągnąć na swoją stronę kolejnych klientów. Pomóc w tym mają najnowsze promocje, którymi Rossmann coraz bardziej kusi. Dlatego na naszej liście znajdziesz kilka ciekawych pozycji. Ucieszą się w szczególności Panie (które w przeważającej części są klientkami Rossmanna). Z pewnością Panowie będą też mogli skorzystać z promocji, kupując coś dla swoich ukochanych.

  • EVELINE COSMETICS CHARMING MOCHA. Paleta cieni do powiek, 12 g. Cena: 32,49 złotych (wcześniej 49,99 złotych)
  • EVELINE COSMETICS OH! MY KISS. Pomadka i balsam do ust, nr 09, 1 szt. Cena: 9,99 złotych (wcześniej 15,29 złotych)
  • EVELINE COSMETICS GLOW AND GO! Wypiekany rozświetlacz do twarzy, nr 02. 8,5 g. Cena: 15,49 złotych (przed promocją 23,99 złotych)
  • CALVIN KLEIN EUPHORIA. Woda perfumowana dla kobiet, 50 ml. Cena: 139,99 złotych (przed wyprzedażą 235,99 złotych)
  • CALVIN KLEIN CONTRADICTION. Woda perfumowana dla kobiet, 100 ml. Cena: 89,99 złotych (wcześniej 149,99 złotych)
  • TRESEMMÉ ZESTAW ŚWIĄTECZNY. Szampon do włosów 400ml, odżywka do włosów 400ml, spray termoochronny 125ml, 1 szt. Cena: 49,99 złotych (wcześniej 64,99 złotych)
  • AA WINGS OF COLOR ZESTAW ŚWIĄTECZNY. Tusz do rzęs 13 ml, korektor pod oczy 10 ml, puder rozświetlający 7,5 g, 1 szt. Cena: 49,99 złotych (przed promocją 79,99 złotych)

Gazetka promocyjna, która przedstawia wszystkie promocje Rossmann znajduje się pod tym linkiem. W naszym artykule przedstawiliśmy tylko, jakie najciekawsze, według nas,  promocje Rossmann zaoferował swoim klientom. Obowiązują one do 15 grudnia włącznie.

Jeżeli interesujesz się promocjami i wyprzedażami, zobacz również nasz artykuł o tym, że Biedronka wcale nie jest najtańsza. Wiemy gdzie z pewnością zapłacisz mniej!

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here