Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Klan
Screen YouTube

Gwiazda serialu Klan niedawno została mamą. W najnowszym wywiadzie mówi o tym, jak sobie radzi z macierzyństwem. Zdecydowała się także na szczere wyznanie o swoim dziecku. Oto, co powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska, znana z serialu Klan o swoim dziecku

Agnieszka Kaczorowska nie tak dawno temu urodziła córkę, a już wróciła na plan serialu Klan. W najnowszym odcinku programu „Przerwa na kawę” zdradziła kilka swoich sekretów. Serialowa Bożenka, bo tak głównie kojarzona jest aktorka, która na planie produkcji TVP występuje już od 20 lat, opowiedziała o tym, jak radzi sobie z macierzyństwem. Szczerze wypowiedziała się także na temat swojej córki i o przykrej sytuacji, jaka ją spotkała.

PILNE: Zaskakujący transfer telewizji TVN. Była dziennikarka TVP

Gwiazda serialu Klan zdecydowała się, że nie będzie publikować wizerunku córki. To zgoła inne nastawienie, niż to, do którego przyzwyczaiło nas większość celebrytek. Agnieszka Kaczorowska powiedziała, że nie wie, czy kiedykolwiek zdecyduje się na publikację wizerunku córki. Póki co, podjęła z mężem decyzję, że tego nie zrobi. Wpływ na taką decyzję miały groźby, które pojawiały się pod adresem samej aktorki, ale i także jej córki. W serwisie Instagram grożono jej dziecku – nawet śmiercią, o czym Agnieszka Kaczorowska poinformowała organy ścigania. Sama aktorka przyznała w wymienionym wyżej programie – Moja córka ma być bezpieczna. Nie chce, by ludzie widzieli, jak wygląda jej twarzyczka. Główna motywacja (oprócz wymienionych wyżej gróźb – dod. red.) do tego, że nie pokazuje jej twarzy, jest to, żeby sama o tym zdecydowała. Może kiedyś będzie pracowała jako prokurator lub na innym, wysokim stanowisku. Może nie będzie chciała, żeby pracownicy i świat wiedział, jak wyglądała w pieluszce?

Kaczorowska o przyszłości córki

Agnieszka Kaczorowska, znana głównie z serialu Klan została również zapytana o przyszłość swojej córki. Czy chciałaby, aby poszła w jej ślady. Serialowa Bożenka przyznała w wywiadzie – Bardzo bym chciała, żeby miała jakąś pasję. To jest moje i Maćka (jej partnera – dod. red.) marzenie. Niekoniecznie musi to być pasja artystyczna. Może to być pasja do matematyki. Byle, żeby wiedziała, że kocha coś bardzo robić i żeby ją to napędzało, motywowało do działania.

Czy uważacie, że decyzja, którą podjęła Agnieszka Kaczorowska – o nie pokazywaniu twarzy córki jest słuszna? Czy powinny tą drogą podążyć także inne celebrytki?

WARTO ZOBACZYĆ: Uważaj, oszuści podszywają się pod ZUS. Możesz stracić pieniądze

źródło: „Przerwa na kawę”, Gazeta.pl

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here