Nie żyje piękna Miss. Miała zaledwie 32 lata

Nie żyje miss
fot. Pixabay

Była Miss Pakistanu nie żyje. Zginęła w wypadku samochodowym w Stanach Zjednoczonych. Piękna modelka miała zaledwie 32 lata. Informacje podały największe amerykańskie dzienniki. Wypadek samochodowy wydarzył się w stanie Maryland.

Nie żyje była Miss Pakistanu

Była Miss Pakistanu nie żyje. Miała zaledwie 32 lata. Zanib Naveed zginęła w wypadku samochodowym. Najpiękniejsza kobieta Pakistanu, która tytuł wywalczyła w 2012 roku śmierć poniosła w Maryland, w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

Informację przekazał New York Post. Dziennik powołuje się na informacje od śledczych stanowych. Według wstępnych ustaleń do wypadku samochodowego nie przyczyniły się osoby trzecie. Zanib Naveed, była Miss podróżowała sama. W niedzielę przed północą jej auto nagle zjechało z drogi i zahaczyło o krawężnik. Dlatego w konsekwencji samochód przewrócił się na bok, a Zanib Naveed wypadła z niego przez szybę. Jak informuje New York Post kobieta poniosła śmierć na miejscu. Dlatego też przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon.

Była Miss jechała Mercedesem CL2 z 2018 roku. Podróżowała sama. Na razie nie jest znanych więcej szczegółów, co mogło wpłynąć na zjechanie z drogi. Trwa policyjne dochodzenie, które z pewnością wyjaśni wszystkie wątpliwości. New York Post donosi, że wykluczono, by kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

W pogrzebie Zanib Naveed, rodzinie ma pomóc GoFundMe. Organizacja zamieściła z pewnością poruszający wpis na temat śmierci 32-letniej Miss. – Miała uśmiech, który mógł rozświetlić pokój. Silną osobowość, urzekające oczy oraz głos, który wymagał uwagi. Była piękna, jak nikt inny. Miała piękną duszę i na zawsze będziemy tęsknić. Nasze życie nigdy nie będzie takie samo bez niej.

źródło: NY Post

Polecane artykuły:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here